Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Поточний ремонт дорожнього покриття продовжується-Володимир Сальдо
Про це у прямому телевізійному ефірі повідомив міський голова Володимир Сальдо. Він назвав ремонт дорожнього покриття – приорітетним напрямком розвитку міського господарства у 2010 році.

Як зазначив міський голова, минулого тижня експериментальним способом проведені тимчасові ремонтні роботи на площі Перемоги. Такий метод широко застосовується в містах Запоріжжі, Донецьку.

«Згідно з технологією, укладання «гарячого» асфальту на даний момент ми не можемо проводити. Такі роботи розпочинаються при мінімальній погодній температурі +10о С навесні та при температурі не нижче +5о С у зимовий період.

У нинішніх погодних умовах згідно із сучасними технологіями використовується «холодний» або «теплий» асфальт, але, на жаль, це потребує великих фінансових витрат.

Крім того, відповідно до технології, після збільшення температури повітря ми зобов’язані провести заміну «холодного» асфальту на «гарячий» і відремонтувати дорогу традиційним способом.

Враховуючи складні погодні умови цьогорічної зими, недостатнє фінансування, я дав завдання визначити механізм, за яким з мінімальними витратами можливо провести тимчасовий ремонт для забезпечення проїзду по дорогах міста, в першу чергу, магістральних вулицях (пл. Перемоги, Миколаївське та Кіндійське шосе).

Для цього були використані відходи доменних шлаків. На жаль, укладку їх можна здійснювати лише при сухій погоді, оскільки при випадінні осадків, і, передусім, дощу, шлаки вимиваються. Звичайно, це тимчасовий захід, але попередня практика показала, якщо у дану суміш додавати вапняний щебінь, то в рази зростає термін використання такого покриття, особливо для доріг з невеликою проїзною здатністю.

У 2008 році у с.Зеленівка таким способом була відремонтована дорога до місцевого кладовища, яка на сьогодні цілком забезпечує нормальний рух транспорту по ній», - пояснив міський голова.

Такі тимчасові заходи дозволили забезпечити проїзд транспорту по пл.Перемоги, відповідні роботи будуть продовжуватись і в подальшому.

Серед першочергових напрямків міський голова визначив ремонт доріг на пр. 200-років Херсона, Каховській площі, вул. Робочій (р-н Панкратівського мосту), перехресті просп. Ушакова та Перекопської.

На сьогодні всі роботи підрядними організаціями виконуються у борг.

Але в тимчасовому кошторисі міського бюджету, затвердженому сесією міської ради 26 лютого, передбачено 1 млн. 266 тис. 763 грн. на утримання та поточний ремонт об’єктів дорожнього господарства. Зокрема, ці кошти будуть спрямовані на розрахунки з підрядними організаціями, що здійснювали роботи з очищення вулиць від снігу та забезпечення безпеки руху на дорогах у зимовий період, погашення заборгованості за роботи з поточного ремонту дорожнього покриття, проведені у минулому році, утримання світлофорних об’єктів, заміну та установку дорожніх знаків, здійснення ямкового ремонту найбільш проблемних ділянок.

Як зазначив Володимир Сальдо, до Дня Перемоги буде проведено капітальний ремонт пл.Перемоги. На його здійснення та поточний ремонт доріг спрямована значна частина вільного залишку бюджетних коштів, що залишилися невикористаними у 2009 році у зв’язку із затримкою надходження субвенції міському бюджету з державного бюджету та затримкою органами державного казначейства платежів міського бюджету.

З цією метою управлінню доріг виділено 5 млн. 500 тис.грн. «Ще при підготовці проекту рішення з цього питання ми врахували рекомендацію постійної комісії міської ради з питань бюджету щодо необхідності надання виконавцем банківських гарантій на виконані роботи», - підкреслив він.

У 2009 році за замовленням міської ради фахівцями Київського інституту проектування об’єктів дорожнього господарства спільно із співробітниками Харківського автомобільно-дорожнього університету підготовлено проект капітального ремонту площі Перемоги з прилеглими до неї вулицями. Загальна вартість ремонтних робіт складає більше 4 млн.грн.

Перелічені роботи є першочерговими. Для визначення обсягів збитків, нанесених негодою дорожньому господарству міста, за дорученням міського голови, управління доріг проводить відповідне обстеження, складаються дефектні акти. Після чого буде визначено графік виконання ремонтних робіт.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 марта 2010   ::  Посмотрели: 1217  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода<