Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сільський голова Ніна Хоменко (Тавричанська сільська рада): зміни у перспективний план можна вносити, але ні в якому разі не відміняти його (відео)
«У серпні місяці цього року Херсонська обласна рада дала нам добро на об’єднання територіальної громади. До нас увійшли Заозернівська і Дудчинська сільська рада. У нашій громаді буде майже 5 тисяч людей і 9 сіл. Ми раді, що нам дозволили об’єднати саме ці сільські ради. Тому що за перспективним планом хотіли об’єднати 8 сільських рад. Це занадто багато: 22 села і до 12 тисяч населення. Ми подали зміни до перспективного плану і нам дозволили об’єднатися так, як ми цього захотіли», - каже Ніна Хоменко.

«Ми дуже раді, що увійшли у перспективний план і обурені тим, що його хочуть відмінити. Тому що села зникають, деякі взагалі зникли, тому їх треба починати відроджувати, піднімати, щоб люди не виїжджали із села. В нас є такі будинки в селах, де навіть немає фундаменту, але у ньому прописані люди: батько, мати і ще 3 чи 5 дітей – це просто катастрофа. Ми не знаємо, що робити з цими будинками», - розповіла Ніна Хоменко.

«До нас може приїхати бухгалтер, економіст чи фінансист, але йому немає де жити. Тому для нас найбільша проблема - це забезпечення житлом. І цей перспективний план - це саме те, що потрібно перспективній громаді – це додаткові кошти, на які ми вже розраховуємо . Тому ми приїхали сьогодні на позачергове засідання облради, щоб підтримати обласну адміністрацію, щоб обласні депутати не допустили скасування перспективного плану. Зміни у перспективному плані можна внести, але ні в якому разі не відміняти його», - каже голова сільської ради.


Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 августа 2016   ::  Посмотрели: 942  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП <