Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Завтра відбудеться засідання апеляційного суду по справі щодо наруги над Державним прапором України
Завтра 31.08 о 13.00 відбудеться судове засідання апеляційного суду з приводу наруги над прапором України.

Що відбувалося на попередньому засіданні цього суду в матеріалі адвоката Сергія Яковенка:

Сьогодні вже втретє сподівались на те, що суддя апеляційного суду Волошко Сергій Григорович всеж таки відкриє КУпАП, почитає його і проведе судовий розгляд у відповідності до закону. Де там...!!! В черговий раз цей суддя демонструє перли свого, тільки йому відомого, “правосуддя”. Якщо раніше він дивував тим, що апеляційне провадження в справі про адмінправопорушення лише у нього може тривати 20 днів, замість відведених по закону 10-ти, тим, що лише у нього є якась норма, що дозволяє правопорушнику в апеляції по адмінсправі користуватись правовою допомогою 5-ти захисників, що лише він, як суддя в апеляційному проваджені може змусити прокурора відповідати на питання адвокатів і вимагати бути прокурора у форменому одязі, тим, що лише він може переносити розгляд апеляції, щоб викликати якихось свідків, яких навіть суд першої інстанції не викликав, то сьогодні він був взагалі “неперевершеним”.

Цей суддя вразив своєю можливістю, з серйозним виглядом обличчя, ставити “чудні” питання прокурору: “а чого нема того прокурора, що був раніше? А чого у вас нема наказу про ваше призначення у цю справу? А чого ви не забезпечили явку тих свідків, що я вас просив?”...Коли отримав відповіді від прокурора на підставі закону: “що попередній прокурор у відрядженні, що повноваження прокурора у адмінпроцесі посвідчується лише службовим посвідченням, що явку свідків прокурор під час цього провадження не забезпечує, на відміну від кримінального процесу, що суд має сам надсилати повістки тим, кого хоче викликати, як свідків правопорушення, що ті свідки, які йому цікаві, зараз перебувають під слідством і не можуть надавати пояснення у адміністративному провадженні, оскільки є обов'язок про нерозголошення”, то у нього спочатку заціпило від подиву, що так багато відкрив для себе нового, а потім розгубився і не знайшов нічого кращого, як знову піти з залу судових засідань зі словами: “справу перенесено на 31.08.2016 року о 14:00 год.”!!!

Дивіться панове, скоро мине місяць, як цей суддя розглядає справу про адміністративне правопорушення, безпідставно переносить її, вимагає від прокурора “зірку з неба”, ігнорує те, що до нього у процес люди їдуть майже дві години і збираються по 50-т і більше чоловік, що серед них і люди похилого віку, учасники АТО, інваліди...в цього судді взагалі нема поваги до громадськості, тож на яку повагу до закону від нього чекати??? Понад 20000 грн. на місяць отримує цей суддя народних коштів, щоб здійснювати правосуддя від імені України. А що насправді він здійснює? Знущається над законом і людьми, підтанцьовує сепаратисту, що зганьбив Державний Прапор України і здійснив побиття учасника АТО? Бажає закріпити судовим рішенням по адмінсправі замість злочинного опору працівникам поліції лише адміністративну непокору вартістю у 136 грн.?

Невже він дійсно не розбирається в тому, що особа яка вчинила наругу над Прапором і здійснила побиття учасника АТО, вже як злочинець, а не правопорушник, продовжувала свої злочинні дії, щодо опору працівникам поліції з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинені злочини? Не розуміє, що в цьому випадку ця адмінсправа має бути закрита і передана прокурору для подальшого кримінального переслідування, того хто зганьбив державні цінності? Впевнений, що розуміє, а чого так вчиняє? Бо розуміє, що в цій країні зняти суддю з посади важче ніж Президента...

Тож знову рушимо у засідання 31.08.2016 року о 11:30 від ЦУМу м.Каховки, приєднуйтесь! Хай не сподівається цей служитель Феміди на те, що люду у цьому процесі стане менше, бо його все прибуває. Впевнений, що якщо так буде продовжувати глумитися і позбавляти громадськість правосуддя, то громадськість буде змушена вимагати позбавити правосуддя саме його!!! Поширюйте друзі, бо маємо знати про таких "законників"!!!
Не нравится: 13, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 августа 2016   ::  Посмотрели: 899  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП