Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Микола Ставицький: Залякуванням, шантажем та намаганням підкупу депутатів, нічого ні у кого не вийде
Запланована позачергова сесія Херсонської обласної ради не відбулась. Причиною тому стало відкликання підписів кількома депутатами від заяви щодо скликання цієї сесії. Але дуже великий сумнів викликають ці заяви, бо внятної відповіді від "підписантів" чи вони це робили ніхто так і не почув з причини їх відсутності. Будемо розбиратись. Про це на власній Фб-сторінці повідомив керівник фракції Радикальної партії О. Ляшка в Херсонський обласній раді Микола Ставицький.

Всеодно такими маніпуляціями як залякування, шантаж та намагання підкупу депутатів, нічого ні у кого не вийде. Буде наступна чергова сесія 9-вересня. І вимоги більшості депутатів будуть досягнуті. Таке свавілля, хаос, безпорадність та безвідповідальність в прикордонній з агресором області терпіти більше неможливо.
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 августа 2016   ::  Посмотрели: 1114  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн