Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Унікальну археологічну знахідку знайдено на Херсонщині
Унікальну археологічну знахідку знайдено на Херсонщині в Бериславському районіна території Новокаїрської сільської ради.

Цю звістку повідомив доктор Варшавського університету Марчек Матера, який другий рік поспіль приїздить до нашої області з науковою метою. І мені приємно, що нарешті його мрія здійснилась.

На Консулівському городищі (1 до н.е -2ст. н.е.), де вже другий тиждень представники польсько-української археологічної експедиції ведуть розкопки, віднайдено оборонну будівельну конструкцію шириною 4 метри. Унікальність знахідки в тому, що вона типова для античної культури. І можливо ключ до того, які народи проживали на цій території.

Щоправда, такі знахідки дають відповіді на одні запитання і водночас породжують інші,- говорить по-філософськи професор з Польщі. Така поважна делегація міжнародних археологів-експертів дає сподівання, що ми дізнаємось про наш рідний край чимало нового.
Не нравится: 0, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 августа 2016   ::  Посмотрели: 1043  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн