Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нардеп Співаковський допоможе ОСББ владнати “тарифне непорозуміння”
У залі засідань Херсонської міської ради відбулося зібрання голів ОСББ міста, організатором якого виступило громадське об”єднання «Берегиня». Адже не секрет, що у об”єднань співвласників будинків сьогодні є чимало проблем, які варто обговорити.

Організатори підготували багато питань, які турбують як створені ОСББ, так і ініціативні групи багатоповерхівок, де тільки починають процедуру створення. Це, зокрема, проблеми отримання технічної документації на будинок та списку власників квартир, передачі будинків від міськдепартаменту ЖКГ в управління вже створених ОСББ тощо.

Серед запрошених на зібрання були представники тепло- та газопостачальних підприємств, а також - помічник народного депутата України О.Співаковського, керівник його громадської приймальні Олексій Саковніч. Адже серед нагальних питань, з якими стикнулися новостворені ОСББ, є й такі, які потребують законодавчого врегулювання.

Зокрема, в процесі обговорення питань порядку денного несподівано з”ясувалося, якої великої помилки припустилася НКРЕКП при встановленні тарифу на газ. Так, з квітня 2016 року функцію з обслуговування внутрішньо будинкових газових труб було виключено з обов’язків облгазів. Цю функцію передали ЖЕКам та ОСББ, які відтепер мають укладати окремі договори на обслуговування з приватними підприємствами зі спецліцензією.

До початку опалювального періоду ОСББ зобов’язані укласти вказані договори та передбачити окреме фінансування цієї послуги. Однак виявилося, що НКРЕКП чомусь “забула” прибрати цей пункт зі складової тарифу на газ для населення. Тож виходить, що мешканці квартир матимуть двічі сплачувати за одну й ту саму послугу з обслуговування газових труб.

З проханням владнати це непорозуміння голови ОСББ вирішили звернулися до народного депутата України Олександра Співаковського. Як запевнив керівник громадської приймальні Олексій Саковніч, уже цього тижня народний депутат звернеться до профільного міністра з вимогою переглянути тарифи та прибрати зайві складові.

Варто зазначити, що голови ОСББ міста вже тривалий час співпрацюють із громадською приймальнею народного депутата Олександра Співаковського. Почасти саме тут вони знаходять необхідну правову підтримку та супровід.

А для тих, хто ще не знає, нагадаємо: об”єднання співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) завжди можуть отримати юридичні консультації, звернувшись за захистом своїх прав до приймальні народного депутата України Олександра Співаковського, яка працює щочетверга, з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А.

Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 августа 2016   ::  Посмотрели: 872  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП