Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонців запрошують до «Білого дому» захистити реформу децентралізації
Херсонський активіст та громадський діяч Рима Бараненко закликає мешканців міста та області підтримати реформу децентралізації, яка втілюється у області та вийти завтра, 30 вересня о 9 годині на площу Свободи до Білого дому.

Люди повинна висловити свій спротив руйнуванню громад партією «ВО «Батькивщина», вважає активістка:

«Громадо! Об’єднанні громади потребують вашого захисту!! І ті, які вже утворені, і ті , які планують утворити.

Завтра 30 серпня на позачерговій сесії обласної ради планують голосувати за зняття з посади голови Андрія Путілова, а другим питанням виносять відміну «Перспективного плану об’єднання громад на Херсонщині».

При чому тут перше до другого залишаться загадкою, але в обох випадках ініціатива йде від партії Батьківщина і вони налаштовані серйозно. Називають це захистом села. Але в чому саме цей захист, якщо після утворення територіальної громади села отримують в рази більше прав та дійсно самостійності в самоврядуванні?

І якщо по всій Україні є купа позитивних прикладів тих, хто вже об’єднався. Та й Херсонські громади, що об’єдналися задоволені результатом. Навіщо ж позбавляти можливостей до позитивних змін?

Так: можливо сам перспективний план недосконалий, але ж його якраз зібрались КОРИГУВАТИ і затверджувати зміни рішенням цієї самої сесії облради! Що ж дасть відміна? Крім політичного піару? Руйнування надій громад, які вже утворилися та дестабілізації ситуації в прикордонній області.

Щось мені ще нагадує… Події трирічної давнини. Тоді ще військовий стан на Херсонщині ввести хотіли.. Громада не дала. Сподіваюсь громада і зараз не дасть чинити беззаконня і грати на руку антиукраїнським силам.

Чекаємо вашої підтримки пікету проти знищення Децентралізації завтра 30.08 о 9.00 перед обласною радою!»

Не нравится: 3, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 августа 2016   ::  Посмотрели: 866  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн