Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Андрій Гордєєв: Менеджменту футболу в Херсонській області немає
Нещодавно частина членів Херсонської Федерації футболу провела прес-конференцію, на якій звинуватила голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва в намаганні захопити Федерацію футболу Херсонщини. Після цієї прес-конференції ми зв’язалися з головою ОДА і попросили прокоментувати інформацію, яка була заявлена під час прес-конференції.

Також повідомляємо, що під час написання матеріалу відбулися події, які напряму зв’язані з діяльністю Федерації футболу Херсонщини:


23 серпня 2016 року В’ячеслав Богун подав заяву про припинення повноважень голови Херсонської обласної федерації футболу у зв’язку із виходом на пенсію. У зв’язку з цим 28 серпня 2016 року відбудеться засідання Виконавчого комітету ХОФФ, на якому будуть розглянуті питання про призначення виконуючого обов’язки голови ХОФФ та визначено дату проведення позачергової Конференції ХОФФ.

Останнім часом звучать звинувачення про те, що ви хочете захопити Федерацію футболу в свої руки. Хочеться почути ваш коментарій з цього приводу

Я читав ці звинувачення. Виявляється їм платять гроші з Києва, які, на мій погляд, істотні для того, щоб можна було розвивати самодостатньо футбол в Херсонській області. Тим більше, наскільки мені відомо, це як абонплата - мінімальний розмір, а може бути і більше, якщо були б певні успіхи, прогрес і розвиток футболу.

Я, зайнявши цю посаду, і до цього, вивчав ситуацію в Херсонській області зі спортом, в тому числі і з масовим спортом, то я незадоволений. Спортивну інфраструктуру ніхто не розвиває, дітей до футболу масово не залучають. Це особливо помітно в сільській місцевості, коли десь на балках ставлять дві штанги і займаються футболом… Оце є весь футбол, це здоров’я нації.

Знаю багато членів Херсонської федерації. Досить вони люблять футбол, самостійно організовують кубки, змагання, але ж це не системний підхід. Це їх особиста ініціатива. Після цього звинувачення, я спілкувався з деякими членами ХФФ, то про кошти від Федерації футболу України ніхто навіть не чув і не знав. Тобто, мова йде про те, що в нас нібито є федерація футболу в Херсонській області, нібито вона має займатися футболом, але футболом займаються ДЮСШ, органи місцевого самоврядування та адміністрації. Але не федерація футболу. Це на мій погляд.

Більше того, мені відомо, що саме члени виконкому Федерації поставили питання про звітування, і взагалі про те, що ж робиться в Федерації футболу. Я розумію, що Федерація футболу не займається професійно футболом, але як можна не знати про професійний футбол, якщо ти готуєш підґрунтя - діточок для цього футболу. Це взаємопов’язані речі. Я сам не є функціонером з футболу, але на мій погляд і глибоке переконання, менеджменту футболу в Херсонській області немає.

Щодо звинувачень, стосовно захоплення влади у Федерації, то вони абсолютно безпідставні В мене є ідея, і я до неї планомірно йду - про створення спортивної інфраструктури в Херсонській області з усіх видів спорту Саме тому, я видав розпорядження про інвентаризацію всіх спортивних споруд.

Ми проаналізуємо кожний населений пункт Херсонської області з інвентаризацією, де ми визначимо, що в нас є. Бо є норми, що для певної кількості населення необхідно стільки-то футбольних полів, певна кількість гандбольних, баскетбольний полів, така-то кількість турніків, бігових доріжок. Це є санітарні норми, це не ми видумали. І ми зараз ставимо завдання собі провести інвентаризацію всіх цих об’єктів до кінця року і складаємо план, що необхідно зробити, щоб довести все це до нормативу.

Далі. Інфраструктуру ми відновимо. Але без людського ресурсу ми нічого не зробимо. Тому, одним із пунктів нашого плану є створення людського ресурсу, щоб на цій спортивній мережі були відповідні фізичні навантаження. Саме тому, паралельно ми вивчаємо, яка є потреба у вчителях фізкультури, тренерах. Це питання глибоке, бо ми разом з цим викриваємо ще одну проблему, наприклад, таку, що фізрук викладає математику в школах чи історію, а така практика в нас є. І ми будемо шукати шляхи вирішення таких питань.

Саме соціальна інфраструктура масового спорту є надзвичайно низькою. Одним із цих елементів є Федерація футболу у Херсонській області, як і волейболу, баскетболу тощо. Тому, чи хвилює мене питання діяльності Федерації? Так, хвилює. Я мав розмову з президентом федерації Андрієм Павелком, ви знаєте, який він ентузіаст футболу, скільки він своїх особистих коштів вкладає в розвиток футболу, як він організував поїздки, зокрема і нашої Федерації, на матчі Єврокубку тощо.

Більше того, ви знаєте, що я вніс до проекту рішення Херсонської обласної ради питання щодо недобудови на ДЮСШ «Освіта», щоб передати Федерації футболу саме для того, щоб вона її відновила, реконструювала і там ми могли займатися організаційними питаннями розвитку футболу по всій Херсонській області. Ще у нас в планах до кінця року створити сучасне футбольне поле з штучним покриттям. Все це логічно вписується в стратегію розвитку футболу як напрямку в спорті. Тому я, як у голова Херсонської обласної державної адміністрації, в межах того розвитку спорту, який у мене в планах є, і звертаю увагу на Херсонську Федерацію футболу. Така ж увага в мене і до Федерації баскетболу, волейболу тощо.

Спілкувався Тарас Бузак
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 августа 2016   ::  Посмотрели: 958  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП