Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Співаковський: На НАЗЯВО можно поставити хрест?
Це - межа. Змушений констатувати, що у сфері освіти ми перейшлиРубікон. Рубікон, після якого буде дуже складно повернути довіру до освітньої галузі.

Отже, тільки за цей рік одразу декілька подій шокували українське суспільство. Спочатку був скандал із підробкою результатів ЗНО. Учора - заява про затримання в.о. ректора НАУ на хабарі. І так само вчора ввечері я із жахом дізнаюся про скасування першого засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України, що було заплановане на 29 серпня 2016 року.

Тобто продовжується блокування початку функціонування в Україні державної установи, на яку Законом (прийнятим, до речі, ще 2 роки тому!) покладено реалізацію реформ щодо запровадження дерегуляції та децентралізації у сфері вищої освіти, надання реальної автономії вищим навчальним закладам.
Нагадаю, що ми як комітет ВРУ з питань науки і освіти зі своєї сторони зробили все для того, щоб НАЗЯВО запрацювало з 1 верерсня.

Навіть добилися прийняття законопроекту 2280а який не дає можливості бути членами НАЗЯВО особам, які підбадають під дію Закону України "Про очищення влади".

Студенти, які обрані до складу Агентства, мене як першого заступника Голови Комітету ВРУ з питань науки і освіти інформують, що озвученою причиною скасування першого засідання НАЗЯВО є те, що постанова КМУ про затвердження складу НАЗЯВО (прийнята Урядом ще 27 липня!) знаходиться досі на підписі в Прем’єр-міністра України

Шановні колеги! Більш відвертого цинізму важко уявити!

Володимир Борисович є одним із розробників та непохитним провідником концепції децентралізації влади в Україні (у тому числі в сфері вищої освіти), а також непримиримим борцем з таким ганебним явищем як корупція в суспільстві!

Рішення Уряду з цих питань підписуються Володимиром Борисовичем НЕВІДКЛАДНО! Більш того, Прем’єр завжди особисто і чітко контролює їх неухильне виконання!

Звертаю увагу, що відповідно до Закону України від 14 червня 2016 р. № 1415-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти” склад агентства мав бути затверджений Кабінетом Міністрів протягом одного (!) місяця.

Отже, ми маємо справу з прямим і відвертим невиконанням норм Закону! Фактично - із саботажем реформи у сфері вищої освіти! Переконаний, що це справа невиразної групи чиновників, які усіляко затримують підписання Прем’єр-міністром України постанови з метою того, щоб якомога довше мати повноваження, що їм не належать вже два роки згідно із Законом!

А це називається -КОРУПЦІЯ!

До речі, одним із свідчень цього вважаю докази в незаконному привласненні грантових коштів Європейської комісії за програмоюTEMPUS у рамках проектів TRUST та IMPRESS, що опублікували нещодавно студентські громадські активісти стосовно одного з можливих кандидатів на посаду Керівника Секретаріату Національного агентства.

Шановні друзі! Незначна купка безвідповідальних і, впевнений, корумпованих діячів чинить дії, що паплюжать імідж і авторитет Глави Уряду та викликають недовіру і розчарування в реформах, які Уряд запроваджує з урахуванням всіх труднощів та перешкод!

Правда, ситуація до болі знайома і схожа з тією, що була із затримкою в запуску е-декларування!

Вважаю, що так далі продовжуватись не може! Має бути підписана і опублікована постанова Кабінету Міністрів України про затвердження складу НАЗЯВО, прийнята Урядом 27 липня 2016 року. Крім того, має бути проведене службове розслідування, встановлені особи, які затримували її підписання Прем’єр-міністром України і які мають бути покарані за свій ганебний вчинок!

З цією метою я особисто та група народних депутатів України – членів Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та ректорів Університетів найближчим часом маємо намір йти на зустріч до Прем’єр-міністра України, щоб не дати горе-чиновникам провалити реформу, яку наші західні партнери виставлятимуть нам як невміння виконувати взяті на себе зобов'язання. Адже ми всі спільно брали на себе зобов'язання запустити роботу НАЗЯВО вже з 1 вересня!

Невже комітет ВРУ з питань науки і освіти - єдиний, хто зацікавлений у запуску роботи НАЗЯВО?

Слава Україні!
Не нравится: 0, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 августа 2016   ::  Посмотрели: 807  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП