Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Діяльність поліції, прокуратури і судів в справі C. Пастушенка
29 серпня об 11:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.)відбудеться прес-конференція з теми "Діяльність поліції, прокуратури і судів в справі воїна Пастушенка С.А."

У процесі прес-конференції будуть надані факти, фото відео матеріали і правова оцінка діяльності та бездіяльності працівників прокуратури, поліції та суддів. Також будуть висвітлені причини, мета та хід акції Правого Сектору під Херсонською обласною прокуратурою.

Спікери:

• Вотеічкіна Наталя Миколаївна – керівник ГО "Правий Сектор" в Херсонській області;
• Проценко Микола Вікторович – адвокат у справі Пастушенка С.А.

Вже рік під вартою тримається Сергій Пастушенко – кадровий офіцер (три роки в Афганістані, рік в Нагорному Карабасі), який відразу після подій на Майдані організовував підготовку бійців на полігоні «Дєсна» (був там інструктором), з початку бойових дій – Савур-Могила, Піски, Донецький Аеропорт, Степанівка, Шахта Бутівка та інші гарячі точки. З початку в складі Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор», а з 5ю хвилею мобілізації – ЗСУ в складі 93 Механізованої Бригади.

Протягом року Пастушенко С.А. знаходиться під вартою, після того, як був затриманий в Селідово 9 вересня 2015 року. Обвинувальний акт прокуратури неодноразово повертався різними судами Херсонської області, під час судових процесів.
Мета прес-конференції – донести правду до суспільства, привернути увагу до грубих порушень прав людини і показати нездатність поліції прокуратури та суду виконувати свої функції в законному полі.

Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 августа 2016   ::  Посмотрели: 781  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн