Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Мрія юних футболістів з Берислава здійснилася
В Бериславі на базі місцевої ДЮСШ був відкритий футбольний майданчик зі штучним покриттям. Це подарунок від місцевої влади та ФФУ футболістам Берислава, які дійшли до фіналу Кубка націй Данон 2016 та розписали фінал з футболістами НВО №6 Кропивницький (Кіровоград) Цей матч проходив 26 травня на полі славетної "Арени-Львів".

Бериславці цей матч програли, але засвітилися на всю Україну.У подарунок за волю до перемоги та високий результат ФФУ пообіцяла їм зробити футбольний майданчик. Сьогодні відбулося його відкриття. Бериславським футболістам також подарували комплекти форми, м’ячі.

Фото ТУТ
Не нравится: 1, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 августа 2016   ::  Посмотрели: 929  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн