Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



Сім’ям загиблих Героїв України вручили книги «Хронологія мужності»
48-им сім’ям загиблих Героїв України вручили ІІ видання книги «Хронологія мужності»

Сьогодні у приміщенні обласної ради з нагоди святкування Дня незалежності України сім’ям загиблих Героїв АТО вручили ІІ видання книги «Хронологія мужності». Книги родинам загиблих бійців вручили голова обласної ради Андрій Путілов та голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Як зазначив у своїй промові голова ОДА А.Гордєєв: «Саме в цей важливий для всієї країни день, всі ми вклоняємося перед вами, за те, що виростили таких синів, які віддали найцінніше – життя, за Україну та її незалежність».

Звертаючись до сімей загиблих, голова облради А.Путілов висловив слова подяки та поваги за хоробрих дітей, батьків, чоловіків та розповів про історію створення першої книги.

Під час заходу, сім’я одного із загиблих в АТО бійця, вручила голові ОДА та голові облради збірку віршів від доньки загиблого воїна, подякувавши за увічнення пам’яті про їх сина та батька дівчинки.

Як розповіла начальник управління культури ОДА Світлана Думинська до ІІ видання ввійшли публікації про 48 Героїв, які загинули у боротьбу за цілісність України.

Довідково: Другий том книги «Хронологія мужності 2015-2016» присвячений пам’яті херсонців, які загинули на сході України, захищаючи незалежність і суверенітет нашої Батьківщини. Посвяту патріотам вдалося створити в рамках спільного проекту управління культури обласної державної адміністрації та обласної організації Національної спілки журналістів України. Головний редактор книги, заслужений журналіст України, Любов Лагутенко не просто зібрала достовірні історичні факти військової звитяги у зоні АТО, а власним серцем пережила трагедію родин, друзів та побратимів загиблих українських героїв.

Фото ТУТ




Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 августа 2016   ::  Посмотрели: 725  





Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

Подробнее



Катерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

Подробнее



Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее




Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП





Информер

Погода



Курс валют




PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама




Херсонский ТОП Украина онлайн