Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сумівці знайомлять молодь Білозерки з героями Холодного Яру
26 лютого в одній зі шкіл смт Білозерка, що на Херсонщині, відбулася зустріч активу Херсонської МО СУМ в Україні з місцевими школярами.

Приводом для цієї зустрічі стала презентація документального роману Ю. Горліса-Горського “Холодний Яр”, в якому автор розкриває все ще маловідомі сторінки української історії – історії збройної боротьби за Українську державу під прапорами УНР та Холодного Яру в 1918-1922 роках.

Презентації роману передувало вступне слово, в якому голова Херсонської МО СУМ в Україні, др. Дмитро Ломоносов ознайомив присутніх з організацією та її основними напрямами діяльності.

Під час зустрічі учні мали можливість не лише почути, але й візуально ознайомитися з місцями та подіями, описаними в романі.

Спеціально для цього сумівцями була підготовлена презентація, що містила знімки діячів Холодноярської республіки та фотографії місцевості, де відбувалися визначні події.

Розповідаючи про Холодний Яр та його героїв, сумівці також згадали про події Коліївщини, які відбувалися в цій місцевості за півтора сторіччя перед цим та слугували прикладом визвольної боротьби для наступних поколінь українських патріотів.

Не могли не згадати також про видатного українського поета Тараса Шевченка, який у своїх творах оспівував гайдамацьку Коліївщину та Холодний Яр.

Слова поета стали немов пророцтвом: “… і повіє огонь новий з Холодного Яру”….

Незважаючи на великий обсяг інформації, час сплинув так швидко, що ніхто навіть не встиг помітити, як пролунав дзвоник.

За словами учнів, запрошених на презентацію, все було настільки цікавим, що “захотілося в живу побачити ті місця…”.

Сумівці передали до шкільної бібліотеки та кабінету історії декілька примірників "Холодного Яру" а також розповсюдили серед старшокласників декілька десятків періодичних видань про історію Визвольного Руху в Наддніпрянській Україні.

Після презентації “Холодного Яру” херсонські сумівці мали можливість прогулятися Білозеркою та поспілкуватися з місцевими мешканцями, від яких дізналися багато нового про історію селища та його сучасність. Невдовзі сумівці знову відвідають Білозерку, на цей раз будуть знайомитися з білозерцями молодшого та середнього шкільного віку, котрим презентують видання СУМ в Україні "Крилаті".

Фото:
Сумівці знайомлять молодь Білозерки з героями Холодного Яру
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 марта 2010   ::  Посмотрели: 1327  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода