Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Конкурс на посаду директора НПП «Нжньодніпровський» виграв Олексій Чачібая
29 липня 2016 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося засідання постійно діючої комісії для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди.

Під час засідання було визначено переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Нагадаємо, що одним із перших кроків Остапа Семерака на посаді Міністра екології та природних ресурсів України було оголошення про проведення відкритих і прозорих конкурсів на заміщення посад директорів національних природних парків. Ні протестні мітинги під стінами міністерства, ні супротив «зацікавлених» в непрозорості осіб, не змінив принципово відкритого і публічного підходу до кадрових призначень нового міністра.

Процес проходження конкурсного відбору був публічний і транслювався на каналі Мінприроди в youtube у режимі он-лайн. Крім членів конкурсної комісії, поставити і отримати відповідь від кандидатів мали можливість всі бажаючі громадяни України.

До речі, було навіть запитання від громадянки іншої країни.

У фінальному засіданні взяло участь 3 із 4-х кандидатів (один - не з’явився на засідання), яких було допущено до участі в конкурсному відборі після розкриття пакетів документів, поданих претендентами на відповідність зазначеним в оголошенні вимогам.

Після оголошення автобіографічних даних кожному з кандидатів була надана можливість представити конкурсну пропозицію з управління національного парку «Нижньодніпровський». Зокрема, щодо утримання, розвитку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів. У ході засідання члени конкурсної комісії уточнюючими запитаннями намагалися визначити рівень знань кандидатами вимог природоохоронного законодавства, напрямки та перспективи розвитку національного природного парку, оцінити спроможність кандидатів втілити в життя політику Мінприроди в цьому напрямку.

За результатами, голосування членами постійно діючої комісії конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди, було оголошено переможця на заміщення вакантної посади директора національного природного парку «Нижньодніпровський». Ним став Чачібая Олексій Григорович.

Довідково: У 2009 році Херсонським держуніверситетом було розроблено наукове обґрунтування створення НПП «Нижньодніпровський». У 2015 році нарешті вдалося отримати погодження землекористувачів та надати повний пакет документів для підготовки та підписання Указу Президента України щодо створення парку загальною площею 80177,80 гектара земель державної власності, у тому числі акваторії, що розташовані в межах Бериславського, Білозерського, Голопристанського та Цюрупинського районів, міст Херсона та Нової Каховки Херсонської області.

Основою Парку є дельта третьої за розмірами річки в Європі і другої в Чорноморському басейні, яка відрізняється своїм винятковим біорізноманіттям. Як відомо Дніпро зберіг свій відносно природний стан лише в нижній течії – від Каховської ГЕС до Дніпровсько-Бузького лиману. Саме ця територія і отримала статус національного природного парку.

У дельті Дніпра і на прилеглих територіях збереглися типові та рідкісні угруповання заплавних лісів, боліт, лук, піщаних степів, степових схилів та балок, відслонень гірських порід, в т.ч. 12 рідкісних типів рослинності, які включені до Зеленої книги України. Тут відмічено 71 вид тварин, 32 види рослин, що включені до Світового Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи, до Червоної книги України та до Червоного списку Херсонської області.

Як відомо, особливістю діяльності національних природних парків є те, що до їх завдань входить не тільки збереження, відновлення та дослідження природи, але й пошук нових перспектив для розвитку регіону – спрямування та підтримка місцевого бізнесу для розвитку туристичних послуг, інших видів невиснажливого використання природних ресурсів, збереження культури і традицій місцевого населення, організація та підтримка освітніх ініціатив, залучення міжнародних проектів до збалансованого розвитку території.

Не нравится: 2, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июля 2016   ::  Посмотрели: 1260  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП