Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Андрій Гордєєв відвідав південні райони області
Сьогодні голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв провів виїзну інспекцію прикордонної території області. Зокрема, здійснив перевірку прилеглої території Північно-Кримського каналу у Каланчацькому районі, спільно з представниками прикордонної та митної служби – сервісних зон та контрольно- пропускних пунктів «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар». Крім того, керівник області здійснив візит до с. Надеждівка Чаплинського району.

Мета виїзної роботи – подальше відновлення роботи Північно-Кримського каналу на території Херсонщини, який припинив функціонувати з моменту окупації півострову Крим, проведення огляду санітарного та естетичного стану вищезазначених контрольно-пропускних пунктів, умов служби в прикордонних заставах, а також ознайомлення з порядком пропуску громадян і транспортних засобів через КПВВ.

На місцях проведення інспекції очільник області надавав доручення до відповідних підрозділів ОДА для вирішення існуючих проблем щодо покращення ситуації в районах.

Біля сільської ради с. Надеждівка Чаплинського району в очікуванні губернатора зібрались місцеві жителі, яких непокоїла ситуація, що склалася між співзасновниками ТОВ «Глобал-Інвест» та негативно вплинула на життєдіяльність та настрої односельців, багато хто з яких працює в цій компанії, яка вже давно заснована в селі.

Поспілкувавшись з сторонами конфлікту, голова ОДА висловив свою позицію: «Будь-які конфлікти необхідно вирішувати в судовому порядку, у жодному випадку, не піддаючи впливу негативних наслідків на мешканців села. І я не дозволю в цьому і жодному селі на Херсонщині вчиняти незаконні дії або навіть хуліганські розборки. Я настійно рекомендую всім учасникам конфлікту повернутися в правове поле і не задіювати для вирішення ситуації інших мешканців села», – наголосив Андрій Гордєєв. Він звернувся до правоохоронних органів з проханням приділити належну увагу вирішенню конфлікту на селі. Позицію керівника області підтримав Надеждівський сільський голова.

В с. Надеждівка Андрій Гордєєв привітав хлопців-футболістів, які тренувались на місцевому футбольному полі. Він подарував їм футбольні м`ячі та, потиснувши руки кожному, висловив упевненість в тому, що саме спортивна молодь – є перспективою і гордістю села, в якому він сам також народився. Але його сім`я переїхала звідти, коли він був ще зовсім малим. Проте, він пам’ятає своє коріння, щиро любить і трепетно відноситься до своєї батьківщини.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июля 2016   ::  Посмотрели: 696  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн