Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Дмитро Бутрій: На сьогодні у нас утворена одна Кочубеївська громада, але позитивні висновки від облдержадміністрації вже отримали ще 5 громад
У режимі селекторної наради Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода поспілкувався з в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитром Бутрієм.

В’ячеслав Негода відмітив ефективність співпраці облдержадміністрації та Херсонського офісу реформ та поцікавився ходом реалізації проекту перспективного розвитку на Херсонщині.

«На сьогодні у нас утворена одна Кочубеївська громада, але позитивні висновки від облдержадміністрації вже отримали ще 5 громад: Рубанівська, Музиківська, Христівська, Каланчацька та Асканіа-Нова. Після отримання підтверджуючих документів з Мінрегіону до кінця року ці громади мають на меті об’єднатись», – зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

Також було обговорено питання щодо необхідності внесення змін до законопроекту №4355 про передачу заміських земель сільськогосподарського призначення місцевим громадам. Як зазначив Перший заступник Міністра Мінрегіонбуду В’ячеслав Негода: «Народні депутати від Херсонщини мають врахувати важливість реформи децентралізації та підтримати ухвалення цього законопроекту».
Не нравится: 2, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июля 2016   ::  Посмотрели: 981  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн