Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсонській ОДА запевнили, що питання співіснування військового полігона та «Олешківських пісків» врегульовано
Сухопутні війська Збройних Сил України проводитимуть навчання та стрільби на території полігону, що розташований поряд із національним природним парком «Олешківські піски», однак за умов, які визначено в укладеному Плані взаємодії при проведенні заходів оборонного та природоохоронного характеру.

Документ підписаний керівниками Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА, 241-го військового полігону, Національного природного парку «Олешківські піски», Херсонського управління лісового та мисливського господарства, Головного управління ДСНС в Херсонській області, Олешківської РДА та затверджений головою ОДА.

Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації.

Так, узгоджений План визначає, що військовий полігон має у визначені документом терміни інформувати зазначені установи про заплановані заходи оборонної роботи на військовому полігоні поряд із територією «Олешківських пісків» та вживати заходів щодо мінімізації заподіяння шкоди довкіллю під час їх проведення. У свою чергу, співробітники Національного природного парку зобов’язані припинити наукову та туристичну діяльність за 2 доби до дати проведення заходів з бойової підготовки та на строк їх проведення.

Підписаний керівниками установ План є результатом їх тривалої спільної роботи, яка мала на меті врегулювати питання між Національним природним парком «Олешківські піски» та Міністерством оборони України стосовно розташування військового полігона, спільного безпечного функціонування та дотримання вимог протипожежної безпеки.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 июля 2016   ::  Посмотрели: 708  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн