Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+"КОЛО" противників існування національного природного парку "Нижньодніпровський" розширюється
У судовому засіданні Вищого адміністративного суду 25.07.2016 р. у справу по скасуванню Указу Президента по створенню парку хотіли вступити на стороні первісних позивачів наступні сторони, які вважають, що Указ президента порушує їх права і обовязки: Новокаховська міська рада Херсонської області, Дніпрянська селищна рада м.Нова Каховка Херсонської області, Бургунська сільська рада Бериславського району Херсонської області, Широкобалківська сільська рада Білозерського району Херсонської області, Отрадокам'янськ сільськ рада Бериславського району Херсонської області, Херсонська міська організація українського товариства мисливців і рибалок, Новокаховська міська організації українського товариства мисливців і рибалок, Бериславська районна організації українського товариства мисливців і рибалок, Білозерська районна організація українського товариства мисливців і рибалок . Про це на власній ФБ-сторінці повідомляє Валентина Ивановски.

Суд відмовив цим сторонам про їх залучення у якості третіх осіб на стороні позивача. Але виникає питання. Чому така велика кількість рад та організацій заявляють свою незгоду з Указом Президента?

Чи це недопрацювання влади, яка не витримала усіх законодавчих процедур при підготовці документів, чи це змова " рибної і мислівської мафії.."? І одне і друге не на користь Херсонщини.... а влада мовчить....
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 июля 2016   ::  Посмотрели: 744  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн