Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Розпочато процес формування нового складу Консультативної ради при прокуратурі Херсонської області
У прокуратурі Херсонської області відбулось підсумкове засідання Консультативної ради при прокуратурі Херсонської області (далі – Рада), у зв’язку із закінченням строку повноважень її членів. Під час засідання голова Ради В.Стратонов підбив підсумки дворічної роботи дорадчого органу.

В свою чергу, присутній на заході заступник прокурора області К.Кубатко подякував присутнім за співпрацю та повідомив, про початок процесу формування нового складу Консультативної ради, яка була створена у 2014 році для налагодження ефективних взаємовідносин з інститутами громадянського суспільства, урахування громадської думки при обговоренні та ухваленні рішень з питань діяльності органів прокуратури тощо.

З метою підготовки установчих зборів для обрання оновлено складу Ради, наказом прокурора області утворено ініціативну групу; інформація про терміни подачі документів для кандидатів до складу Ради, їх необхідний перелік, буде додатково розміщена в засобах масової інформації.

Довідково: за положенням про Консультативну раду при прокуратурі Херсонської області, яке було затверджено наказом прокурора області від 22 травня 2014 року, члени Ради не можуть втручатися у роботу прокуратури та перебирати на себе повноваження правоохоронних органів: «Консультативна рада проводить свою роботу на засадах верховенства права, невтручання у діяльність органів прокуратури щодо нагляду за додержанням законів або щодо встановлення обставин діянь, які містять ознаки правопорушень, вільного волевиявлення та рівноправності її членів, гласності та відкритості у роботі».
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 июля 2016   ::  Посмотрели: 647  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн