Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Охорона здоров’я, професійно-технічна освіта і розвиток інфраструктури – профільна комісія облради визначає пріоритети (відео)
На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку розглядалося питання розподілу коштів за підсумками виконання обласного бюджету у 1 півріччі.

«За перше півріччя ми отримали в обласний бюджет додатково 30,9 млн гривень», - відзначила директор Департаменту фінансів ОДА Наталія Вітренко. Але потреби області значно більші, тому постійна комісія визначається з пріоритетами.

Коментар голови постійної комісії Василя Федіна:

«Основний момент – на які першочергові заходи необхідно вкласти кошти. Сьогодні ми визначили для себе три основні напрямки. У першу чергу, це питання охорони здоров’я, адже мешканці області опинилися в ситуації, коли багатьом необхідна допомога. Друге – це освіта. У нас є велика проблема з фінансуванням закладів професійно-технічної освіти. Ми розуміємо, що на освіті економити не можна. І третій напрямок – інфраструктура. Говорити про стан доріг в області не будемо – ми бачимо, вони в дуже поганому стані. І, виходячи з цих трьох пріоритетів ми, власне, і побудували свою роботу. Працювали дуже продуктивно, результатами роботи я залишився задоволений», - відзначив голова постійної депутатської комісії.

Наразі комісія визначила пріоритети. Члени комісії обговорять це питання з виборцями, у фракціях. Також висловить своє бачення ОДА. І після цього бюджетна комісія повернеться до розгляду питання на наступному засіданні.

Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 июля 2016   ::  Посмотрели: 566  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП