Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Голова фракції «Солідарність» Сергій Жуйков прокоментував прийняття змін до бюджету міста
Після довгих обговорень депутати все ж таки визначилися з основним питанням порядку денного – підтримали зміни до бюджету Херсона на 2016 рік. “ЗА” проголосували 30 народних обранців.

Так, згідно із затвердженим проектом рішення, за рахунок перевиконання бюджету цього року збільшать видатки на дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади (НВК№56, ДНЗ№47, ДНЗ№53 та інші школи і дитячі садки), придбання медичного обладнання (для лікарні ім. Тропіних та лікарні ім. Карабелеша), реконструкцію спортивних закладів міста (СК «Кристал», КЗ «Розвиток спорту») грошову допомогу та пільги на оплату житлово-комунальних послуг для окремих категорій громадян та багато інших. Передбачено також кошти на реконструкцію меморіалу «Слава Україні».

Голова фракції «Солідарність» Сергій Жуйков розповів про прийняті зміни до бюджету міста:

«Враховуючи те, що зміни до бюджету були досить дискусійними і емоційними, бачення нашої фракції полягало в тому, щоб забезпечити місто додатковим фінансуванням. Це надважливі для нашого міста напрямки: медицина, соціальний захист, освіта (школи та дитячі садочки). Саме тому фракція «Солідарність» виступила з ініціативою підтримати зміни до бюджету саме за цими напрямками, а до розподілення інших понадпланових надходжень – підійти більш виважено після додаткового опрацювання у комісіях. Але, нажаль, нашу пропозицію щодо постатейного голосування більшість депутатів не підтримала. Крім цього, незважаючи на наші заклики, не було передбачено кошти на реконструкцію або будівництво сучасного ЦНАПу. Розуміючи важливість даного питання та враховуючи демократичний підхід фракції «Солідарність» – ми підтримали зміни до бюджету міста в цілому, але закликаємо депутатів і громадськість контролювати кожен із напрямків бюджетних видатків».
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 июля 2016   ::  Посмотрели: 794  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн