Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Влада Великолепетиського, Голопристанського, Новотроїцького, Нижньосірогозького та Івановського, районів провалила заходи щодо відбору «контрактників» до лав ЗСУ
У другому кварталі 2016 року заходи щодо відбору громадян до вступу на військову службу за контрактом були виконані на 63,5%. Станом на липень місяць ці заходи виконані на 3,1 %.

Нещодавно відбулося засідання Колегії Херсонської ОДА. Серед питань порядку денного засідання було наступне: про стан виконання завдань з відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

З цього питання доповідав військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Ігор Буднік. Він зазначив, що з метою вжиття невідкладних заходів для забезпечення своєчасного звільнення в запас військовослужбовців, призваних під час мобілізації, та уникнення наступної черги мобілізації Генеральним штабом Збройних Сил України встановлено на липень поточного року обсяг відбору громадян на військову службу за контрактом для Херсонської області у кількості 320 осіб.

Планове завдання на липень 2016 року для Херсонський області становить 320 кандидатів. Станом на 12 липня 2016 року відібрано на військову службу за контрактом 50 кандидатів. Направлено до військових частин та навчальних центрів для укладання контракту 35 кандидатів, з них уклали контракт 10 кандидатів що складає 3,1% від планового завдання. У своєму виступі військовий комісар зазначив наступне:


Виходячи з аналізу результатів відбору кандидатів планове завдання на ІІ квартал 2016 року для Херсонський області становило 650 кандидатів. Направлено до військових частин та навчальних центрів для укладання контракту 420 кандидатів, з них уклали контракт 413 кандидатів, що складає 63,5% планового завдання.

Аналіз результатів відбору кандидатів показує, що робота за ІІ квартал 2016 року не забезпечила виконання встановленого плану. Низький рівень проведення заходів щодо відбору громадян до вступу на військову службу за контрактом у Великолепетиському, Голопристанському, Новотроїцькому, Нижньосірогозькому та Іванівському районах. Кращі показники у Білозерському, Верхньорогачинському, Високопільському, Цюрупинському, Каховському районах та м.Херсоні.

Планове завдання на липень 2016 року для Херсонський області становить 320 кандидатів. Станом на 12 липня 2016 року відібрано на військову службу за контрактом 50 кандидатів. Направлено до військових частин та навчальних центрів для укладання контракту 35 кандидатів, з них уклали контракт 10 кандидатів що складає 3,1% від планового завдання.

Аналіз ходу проведення відбору кандидатів показує, що існуючі темпи набору не забезпечать виконання встановленого плану. Кількість укладених договорів контрактниками найнижчі у Верхньорогачинському, Каланчацькому, Новотроїцькому, Іванівському районах. Кращі показники, але й ті не стовідсоткові у Голопристанському, Каховському, та м.Херсоні.

Також в області продовжує існувати велика кількість проблемних питань які негативно впливають на організацію та проведення відбору кандидатів на військову службу за контрактом, а саме:

- недофінансування заходів з відбору громадян до вступу на військову службу за контрактом;
- відсутня співпраця деяких сільських голів;
- відсутність транспорту для проведення агітаційних бесід та для виїзду мобільних бригад, тощо.

Військовий комісар зазначив, що для досягнення мети необхідно якісно змінити підхід до виконання цього завдання. Заходи повинні організовувати та контролювати особисто керівники районів і міст обласного значення та відповідні військові комісари, а залучати треба всі можливі ресурси, в першу чергу місцевих громад, громадських організацій, а також військових частин, що дислокуються на території області.

Тим більше, що необхідність у комплектуванні військових підрозділів навіть на території області дійсно існує, а резерв кандидатів у регіоні, за даними служб занятості, більш ніж достатній.

Місцеві органи влади, військомати знають, які підрозділи Збройних Сил, Нацгвардії, Прикордонної служби України дислоковані на відповідній території. Багато мобілізованих військових частин готується до звільнення, тому необхідно активно працювати з командуванням у цьому напрямку.
Не нравится: 1, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 июля 2016   ::  Посмотрели: 1200  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП