Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Генеральна прокуратура України підключиться до перевірки комунальних підприємств
Під час засідання колегії ОДА, 26 липня, голова облради Андрій Путілов повідомив про те, що до перевірки комунальних підприємств в усіх областях підключиться Генеральна прокуратура України.

Як прокоментував Андрій Путілов, коли в обласній раді розпочалася робота щодо аналізу діяльності комунальних закладів обласної ради, виникло безліч питань, адже раніше ніхто цим не займався. «Раніше працювали так: скільки коштів директор комунального підприємства запросив, стільки йому і надавали. Ніхто не аналізував і не перевіряв, куди витрачаються ці кошти. Ніхто не займався питаннями енергоефективності», - відзначив голова облради.

Голова облради впевнений, що зараз той час, коли потрібно чітко розуміти та контролювати, куди витрачаються бюджетні кошти. Саме це завдання і поставили депутати обласної ради перед «Агенцією розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області» обласної ради за створення якої проголосували на сесії обласної ради 21 січня 2016 року.

Крім того, голова облради пропонує громадськості долучатися до процесу контролю за витрачанням бюджетних коштів. «Зараз Херсонщина отримає значні кошти на розвиток інфраструктури, тому важливо, щоб гроші платників податків витрачалися ефективно», - підкреслив Андрій Путілов.

Нагадаємо,що Генпрокурор Юрій Луценко ініціював всеукраїнську перевірку комунальних підприємств щодо відмивання державних коштів.

«Окреме питання, яке я ставлю для всіх областей – перевірка бюджетних коштів, які надходять на територію області: дороги, лікарні, школи. Всі надані кошти мають бути перевірені на предмет вимивання коштів через фіктивні структури», - відзначив Юрій Луценко.
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 июля 2016   ::  Посмотрели: 893  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн