Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Медична галузь Херсона огляд за 2009 рік
2009 рік для галузі охорони здоров’я Херсона був успішним та продуктивним.

Підсумки діяльності лікувально-профілактичних установ міста за 2009 рік обговорювалися під час підсумкової медичної наради 24 лютого.

Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Микола Гайдученко, у порівнянні з минулими роками 2009 рік для міської галузі був успішним та продуктивним. Так, бюджет галузі на 2009 р. затверджено в сумі 129294,5 тис.грн., що на 12,1% більше ніж у 2008 р. Видатки на 1 мешканця складають 372,6 грн., проти 335 грн. у 2008 р. Галузь профінансовано на 99,6%.

На медикаментозне забезпечення громадян, які мають пільги згідно з чинним законодавством, бюджетом на 2009 рік передбачено 1633,7 тис. грн., проти 1051,0 тис. грн. у 2008 році, або на 55,4 % більше, у тому числі для ветеранів війни 526,6 тис. грн., проти 498,8 тис. в 2008 році, або на 5,6 % більше.

У 2009 р. за кошти міського бюджету придбано: інсуліну на 447,4 тис.грн., тромболітиків для хворих на гострий інфаркт міокарду на 65,6 тис.грн., медикаментів для лікування дихальної недостатності у недоношених дітей на 363 тис.грн.

На проведення туберкулінодіагностики виділено 276,6 тис.грн., забезпечення хворих на туберкульоз наборами продуктів харчування - 54,3 тис.грн.

З цільового фонду міської ради використано 163,4тис.грн., з них на проведення флюорографічних обстежень витрачено 89,4тис.грн., проведення дітям туберкулінодіагностики - 73 тис.грн., забезпечення проїзду медичних працівників протитуберкульозної поліклініки - 1тис.грн.

Для пацієнтів, які постійно та безперервно приймають протитуберкульозні препарати на амбулаторному етапі, видано 866 наборів на суму 54,3 тис.грн. За рахунок міського бюджету в обласному кардіодиспансері проведено 15 імплантацій хворим штучних водіїв ритму.

У 2009 році значну увагу приділено питанням охорони материнства і дитинства.

У стаціонарних дитячих відділеннях районних лікарень міста проліковано 3643 дитини, причому, протягом останніх 2 років не зареєстровано лікарняної летальності.

План ліжко-днів виконано на 104,5 %. Успішно використовувалися стаціонарозамінюючі форми надання медичної допомоги дітям - денні стаціонари, в яких проліковано більше 4-х тис. дітей.

У 2009 році у складі відділень новонароджених міста створені 3 палати інтенсивної терапії новонароджених на 9 ліжок для першого етапу виходжування передчасно народжених дітей і дітей, що потребують інтенсивної терапії та респіраторної підтримки.

Лікарні міста та пологовий будинок Суворовського району отримали статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

У 2009 році на базі клінічної лікарні Дніпровського району ім. О.С. Лучанського відбулося офіційне відкриття Клініки дружньої до молоді.

В усіх жіночих консультаціях міста працюють «Школи відповідального батьківства».

Цього ж року, на базі офтальмологічного відділення лікарні ім. А. і О. Тропіних відкрито міський офтальмологічний травпункт.

В міських лікарнях успішно виконуються телескопічні, артроскопічні, лапароскопічні, косметичні операції тощо, постійно оновлюються методи роботи, впроваджуються нові технології в роботі хірургічних відділень тощо.

Продовжує працювати амбулаторно-поліклінічна служба міста, 4 амбулаторії сімейного лікаря (3 - в лікарні Дніпровського району - с. Жовтневе, смт. Зеленівка, ХНТУ, 1 – в клінічній лікарні Суворовського району), 3 відділення сімейної медицини при поліклініках лікарень.

47 сімейних лікарів надають медичну допомогу понад 89,4 тисячам мешканцям міста, що складає 26,2 % від усього населення міста, в т. ч. 1474 мешканцям села.

У 2009 році вдалося здійснити капітальні видатки на 2152,1тис. грн., з яких закуплено реанімаційну апаратуру для клінічної лікарні Дніпровського району ім. О.С. Лучанського, дефібрилятор, автомобіль;

для клінічної лікарні Суворовського району - комп’ютерний томограф, який працює в міському інсультному центрі, стоматологічне обладнання для дитячої стоматологічної поліклініки; проведено ремонтні роботи в лікувально-профілактичних установах;

Міською станцією швидкої медичної допомоги отримано санітарний автомобіль, придбаний за рахунок спонсорських коштів. Успішно та своєчасно проведена підготовка міських лікувально –профілактичних установ до роботи в осінньо- зимовий період .
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 28 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2377  

Комментарий написал(a) amber. Опубликованно: 28 февраля 2010 21:15 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Действительно, у нас все хорошо - и это замечательно. Блажен, кто верит ибо глуп и прощен будет.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос