Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Медична галузь Херсона огляд за 2009 рік
2009 рік для галузі охорони здоров’я Херсона був успішним та продуктивним.

Підсумки діяльності лікувально-профілактичних установ міста за 2009 рік обговорювалися під час підсумкової медичної наради 24 лютого.

Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Микола Гайдученко, у порівнянні з минулими роками 2009 рік для міської галузі був успішним та продуктивним. Так, бюджет галузі на 2009 р. затверджено в сумі 129294,5 тис.грн., що на 12,1% більше ніж у 2008 р. Видатки на 1 мешканця складають 372,6 грн., проти 335 грн. у 2008 р. Галузь профінансовано на 99,6%.

На медикаментозне забезпечення громадян, які мають пільги згідно з чинним законодавством, бюджетом на 2009 рік передбачено 1633,7 тис. грн., проти 1051,0 тис. грн. у 2008 році, або на 55,4 % більше, у тому числі для ветеранів війни 526,6 тис. грн., проти 498,8 тис. в 2008 році, або на 5,6 % більше.

У 2009 р. за кошти міського бюджету придбано: інсуліну на 447,4 тис.грн., тромболітиків для хворих на гострий інфаркт міокарду на 65,6 тис.грн., медикаментів для лікування дихальної недостатності у недоношених дітей на 363 тис.грн.

На проведення туберкулінодіагностики виділено 276,6 тис.грн., забезпечення хворих на туберкульоз наборами продуктів харчування - 54,3 тис.грн.

З цільового фонду міської ради використано 163,4тис.грн., з них на проведення флюорографічних обстежень витрачено 89,4тис.грн., проведення дітям туберкулінодіагностики - 73 тис.грн., забезпечення проїзду медичних працівників протитуберкульозної поліклініки - 1тис.грн.

Для пацієнтів, які постійно та безперервно приймають протитуберкульозні препарати на амбулаторному етапі, видано 866 наборів на суму 54,3 тис.грн. За рахунок міського бюджету в обласному кардіодиспансері проведено 15 імплантацій хворим штучних водіїв ритму.

У 2009 році значну увагу приділено питанням охорони материнства і дитинства.

У стаціонарних дитячих відділеннях районних лікарень міста проліковано 3643 дитини, причому, протягом останніх 2 років не зареєстровано лікарняної летальності.

План ліжко-днів виконано на 104,5 %. Успішно використовувалися стаціонарозамінюючі форми надання медичної допомоги дітям - денні стаціонари, в яких проліковано більше 4-х тис. дітей.

У 2009 році у складі відділень новонароджених міста створені 3 палати інтенсивної терапії новонароджених на 9 ліжок для першого етапу виходжування передчасно народжених дітей і дітей, що потребують інтенсивної терапії та респіраторної підтримки.

Лікарні міста та пологовий будинок Суворовського району отримали статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

У 2009 році на базі клінічної лікарні Дніпровського району ім. О.С. Лучанського відбулося офіційне відкриття Клініки дружньої до молоді.

В усіх жіночих консультаціях міста працюють «Школи відповідального батьківства».

Цього ж року, на базі офтальмологічного відділення лікарні ім. А. і О. Тропіних відкрито міський офтальмологічний травпункт.

В міських лікарнях успішно виконуються телескопічні, артроскопічні, лапароскопічні, косметичні операції тощо, постійно оновлюються методи роботи, впроваджуються нові технології в роботі хірургічних відділень тощо.

Продовжує працювати амбулаторно-поліклінічна служба міста, 4 амбулаторії сімейного лікаря (3 - в лікарні Дніпровського району - с. Жовтневе, смт. Зеленівка, ХНТУ, 1 – в клінічній лікарні Суворовського району), 3 відділення сімейної медицини при поліклініках лікарень.

47 сімейних лікарів надають медичну допомогу понад 89,4 тисячам мешканцям міста, що складає 26,2 % від усього населення міста, в т. ч. 1474 мешканцям села.

У 2009 році вдалося здійснити капітальні видатки на 2152,1тис. грн., з яких закуплено реанімаційну апаратуру для клінічної лікарні Дніпровського району ім. О.С. Лучанського, дефібрилятор, автомобіль;

для клінічної лікарні Суворовського району - комп’ютерний томограф, який працює в міському інсультному центрі, стоматологічне обладнання для дитячої стоматологічної поліклініки; проведено ремонтні роботи в лікувально-профілактичних установах;

Міською станцією швидкої медичної допомоги отримано санітарний автомобіль, придбаний за рахунок спонсорських коштів. Успішно та своєчасно проведена підготовка міських лікувально –профілактичних установ до роботи в осінньо- зимовий період .
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 28 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2457  

Комментарий написал(a) amber. Опубликованно: 28 февраля 2010 21:15 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Действительно, у нас все хорошо - и это замечательно. Блажен, кто верит ибо глуп и прощен будет.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП