Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Чи є позитивні тенденції в міграції населення області?
Протягом 2009р. в міграційних процесах області спостерігалися позитивні тенденції, а саме зменшення на 56,2% міграційного скорочення в порівнянні з 2008р.

Основу міграційного обороту у 2009р. складала внутрішньорегіональна міграція, потоком якої було охоплено 8757 осіб, що на 1,6% менше, ніж у попередньому році.

Упродовж 2009р. в область з інших регіонів прибула 5641 особа, а вибуло 7007 осіб, порівняно з минулим роком їх кількість зменшилась, відповідно, на 3,1% та 18,4%.

У потоці міжрегіональної міграції максимальне значення міграційного скорочення сформувалось в обміні населенням з Одещиною, на територію якої вибуло на 373 особи більше, ніж прибуло.

Досить високе міграційне скорочення зареєстровано з м. Києвом (–321особа) та АР Крим (–255 осіб). З Миколаївської області прибуло більше, ніж вибуло на 165 осіб.

З країнами СНД область мала позитивне сальдо (245 осіб), найбільше його значення зафіксовано з Російською Федерацією (93 особи), Узбекистаном (64 особи) та Вірменією (41 особа).

Найбільше міграційне скорочення серед країн «далекого зарубіжжя» склалося з Німеччиною (57 осіб) та зі Сполученими Штатами Америки (31 особа).

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2108  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама