Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Андрій Гордєєв уже в травні обіцяє представити свою нову команду
29 квітня, відбулася перша прес-конференція голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва. Як зазначив на початку заходу голова облдержадміністрації, він буде продовжувати реалізовувати в життя ті проекти, розпочаті ним як народним депутатом України.

«Ми маємо ту критичну масу енергії, яка необхідна для змін в області. Сподіваюсь, щоб люди, які довіряють мені, вибравши мене народним депутатом, будуть лише збільшували свою віру в мене», – наголосив Андрій Гордєєв.

Він додав, що на сьогодні йде формування нової команди, яка буде представлена громадськості вже в травні поточного року.

«Ми разом з командою представимо план роботи на 100 днів. Результати реалізації кожного етапу цього плану будуть доноситися до широкого загалу», – підкреслив очільник області.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 мая 2016   ::  Посмотрели: 798  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн