Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Аварія на Південному самопливному каналізаційному колекторі локалізована
Вчора близько 14.00 сталася ще одна аварія на Південному самопливному каналізаційному колекторі на вул. Чорноморській,10.

Аварію викликало підняття рівня ґрунтових вод, що призвело до вимивання ґрунту та газової корозії залізобетонної основи труб колектора, яка виникла внаслідок тривалої дії випаровування каналізаційних стоків у середині його труб. Це призвело до руйнування залізобетонної труби колектора та обсипання ґрунту.

На даний час в місці аварії обмежено рух автотранспорту по вул. Чорноморській від вул. Д. Бідного до вул. Перекопської. Ремонтною бригадою МКП "Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства" аварія локалізована, ведуться організаційні та підготовчі до ремонту роботи.

На сьогодні немає необхідності припинення в мікрорайоні у зв’язку з аварією послуг з водопостачання та водовідведення. Спеціалістами відповідних виконавчих органів міської ради та міськводоканалу відпрацьовуються заходи щодо переключення на насосних станціях та мережі каналізації для зменшення надходження стічних вод до колектора, переключення каналізаційних стоків колектора на інший.

У разі повного припинення проходження стоків через колектор та можливості відключення у зв’язку з цим хододної води для абонентів мікрорайону, визначається порядок організації підвозу води, точки відповідних пунктів її розливу.

Визначається також і технологія ремонту – відкритим способом або методом просунення пластикової труби у середину існуючого колектора, як це робиться на Північному самопливному каналізаційному колекторі, де аварія сталася 17 лютого.

Відповідним розпорядженням міського голови В.Сальдо 17 лютого було визначено комплекс оперативних дій, організовано схему об'їзду місця виконання робіт та погоджено її з відділом ДАІ м. Херсона.

Роботи з усунення наслідків аварії на Північному самопливному каналізаційному колекторі планується завершити до кінця поточного тижня.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1946  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют