Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині чекають близько 700 чоловіків на контрактну службу
17 лютого, під час наради з головами райдержадміністрацій заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан звернув увагу на питання збільшення чисельності військовослужбовців за контрактом.

«Ми проведемо необхідні заходи в області аби залучити на військову службу за контрактом близько 700 чоловіків», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08.02.2016 року № 63 в області будуть проведені інформаційно- роз’яснювальні та агітаційні заходи стосовно популяризації військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Інформацію щодо контрактної служби можна буде отримати у Херсонському обласному та районних центрах зайнятості. Окрім цього, Херсонський обласний військовий комісаріат вже проводить відбір кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом та заходи з професійно-психологічного тестування.
Для кандидатів на військову службу за контрактом буде організовано безкоштовний наркологічний та психіатричний огляди та безкоштовне отримання результатів аналізів (в разі направлення з військових комісаріатів).

Нагадаємо, що цього року військовослужбовцям за контрактом збільшили грошове забезпечення.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 февраля 2016   ::  Посмотрели: 2339  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн