Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо про ситуацію з підтопленням
Від регулювання скиду води у верхів’ях Дніпра залежатиме ситуація з підтопленням в Херсоні, - вважає В.Сальдо

Про це він повідомив під час прес-конференції. «З цього приводу я зустрічався з керівництвом МНС та Мінекології, адже від їх узгоджених дій багато в чому залежатиме, чи виникне загроза підтоплення у березні», - зазначив він.

За словами міського голови, ситуація з підтопленням, яке стало результатом цьогорічної зими - надмірна кількість опадів, підвищення рівня грунтових вод, природнього розливу горизонту поверхні річок – в котрий раз залишила населені пункти один на один з проблемами.

Від підтоплень постраждали декілька з регіонів України, допомоги від держави поки не отримав жоден.

На момент підтоплення, найвищий рівень якого прийшовся на минулий тиждень, міською комісією з надзвичайних ситуацій в оперативному порядку приймалися рішення по наданню допомоги людям.

«Ми локалізували зусилля багатьох служб – і комунальних, і МНС, залучили техніку міськводоканалу, МКП «Херсонтеплоенерго», ВАТ «Херсонська ТЕЦ», Херсонського морського торговельного порту.

Починаючи з минулої середи, коли проводилися роботи з відкачування води в районі підтоплення по вул.Покришева, 49, і до сьогодні в місті тривають роботи з ліквідації наслідків підтоплення.

Завдяки їм, кількість приватних будинків і дворів, що підтоплюються, суттєво зменшилася. На сьогодні в місті підтопленими залишаються 55 приватних будинків (минулої п’ятниці їх було 107), зменшилася і кількість підтоплених приватних дворів – 457 (минулої п’ятниці – 2 534).

Залишається значною кількість підтоплених подвалів (2 333), але результатом проведеної роботи з відкачування води стало поступове зниження її рівня у підвалах.

Зменшено середньосуточний скид води через Каховську ГЕС – 2550 куб.м/сек. На початок минулого тижня скидувалося 2568 куб.м/сек.
Рівень води у Дніпрі - 545 см при нормі 500 та критичному рівні 577. У минулий вівторок рівень досягав 569 см.

У районі Нафтогавані в суботу 20 лютого з будинків активно почала відходити вода. У суботу ж було вичищене засмічення дренажної системи в сел.Текстильному, вода почала виходити і з підвалів.

Вчора почали проводитися і тривають сьогодні необхідні роботи по вул. Некрасова, вул. Полтавській. Протягом 5 діб здійснюються відповідні заходи у загальноосвітній школі №24, яка теж постаждала від підтоплення.

Враховуючи, що місто, як і держава, не мають постійного бюджету – всі роботи проводяться в борг.

Витрачання коштів на добу, а спецтехніка декілька днів працювала у цілодобовому режимі, становить майже 25 тис.грн. – рівно стільки складає резервний фонд міського бюджету на І квартал 2010 р.

У зв’язку з тим, що місто живе за тимчасовим кошторисом, збільшення резервного фонду було неможливим.

«Всі перелічені мною роботи – лише тактична частина вирішення проблеми з підтопленням», - каже міський голова. «Ми ж розглядаємо план дій на перспективу.

Зараз визначаємо кілька стратегічних напрямків, за якими діятимемо, задля запобігання або зменшення впливу підтоплень у березні та у подальшому».

Одним з таких напрямків міський голова вбачає будівництво гідротехнічних споруджень і спеціальних дренажів.

Опрацьовуються відповідними виконавчими органами міської ради спільно з районними у м.Херсоні радами заходи щодо тимчасового відселення мешканців з районів підтоплень у разі активного збільшення рівня води у березні.

«Райони вже отримали відповідні завдання і складають перелік вулиць та будинків, яким підтоплення може загрожувати більш за все.

Паралельно визначаємо і місця тимчасового розміщення людей – готелі, гуртожитки тощо», - повідомив міський голова.

«У сьогоднішніх жорстких умовах часу на очікування ми не маємо. Тому і прийняття рішень, і здійснення робіт проводиться в оперативному порядку», - каже він.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 25 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1093  

Комментарий написал(a) Евгений_. Опубликованно: 25 февраля 2010 08:14 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А где он на Покрышева 49 нашёл подтопление? или называя любую попавшуюся лужу подтоплением выгодно дабы отмыть денег побольше?
Лучше бы не памятники открывали а помогали тем кто реально пострадал от половодья...

Комментарий написал(a) Тётечка. Опубликованно: 25 февраля 2010 08:40 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 83
ICQ: --
Так на лужу и списать можно многоооо... fellowДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок