Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо про ситуацію з підтопленням
Від регулювання скиду води у верхів’ях Дніпра залежатиме ситуація з підтопленням в Херсоні, - вважає В.Сальдо

Про це він повідомив під час прес-конференції. «З цього приводу я зустрічався з керівництвом МНС та Мінекології, адже від їх узгоджених дій багато в чому залежатиме, чи виникне загроза підтоплення у березні», - зазначив він.

За словами міського голови, ситуація з підтопленням, яке стало результатом цьогорічної зими - надмірна кількість опадів, підвищення рівня грунтових вод, природнього розливу горизонту поверхні річок – в котрий раз залишила населені пункти один на один з проблемами.

Від підтоплень постраждали декілька з регіонів України, допомоги від держави поки не отримав жоден.

На момент підтоплення, найвищий рівень якого прийшовся на минулий тиждень, міською комісією з надзвичайних ситуацій в оперативному порядку приймалися рішення по наданню допомоги людям.

«Ми локалізували зусилля багатьох служб – і комунальних, і МНС, залучили техніку міськводоканалу, МКП «Херсонтеплоенерго», ВАТ «Херсонська ТЕЦ», Херсонського морського торговельного порту.

Починаючи з минулої середи, коли проводилися роботи з відкачування води в районі підтоплення по вул.Покришева, 49, і до сьогодні в місті тривають роботи з ліквідації наслідків підтоплення.

Завдяки їм, кількість приватних будинків і дворів, що підтоплюються, суттєво зменшилася. На сьогодні в місті підтопленими залишаються 55 приватних будинків (минулої п’ятниці їх було 107), зменшилася і кількість підтоплених приватних дворів – 457 (минулої п’ятниці – 2 534).

Залишається значною кількість підтоплених подвалів (2 333), але результатом проведеної роботи з відкачування води стало поступове зниження її рівня у підвалах.

Зменшено середньосуточний скид води через Каховську ГЕС – 2550 куб.м/сек. На початок минулого тижня скидувалося 2568 куб.м/сек.
Рівень води у Дніпрі - 545 см при нормі 500 та критичному рівні 577. У минулий вівторок рівень досягав 569 см.

У районі Нафтогавані в суботу 20 лютого з будинків активно почала відходити вода. У суботу ж було вичищене засмічення дренажної системи в сел.Текстильному, вода почала виходити і з підвалів.

Вчора почали проводитися і тривають сьогодні необхідні роботи по вул. Некрасова, вул. Полтавській. Протягом 5 діб здійснюються відповідні заходи у загальноосвітній школі №24, яка теж постаждала від підтоплення.

Враховуючи, що місто, як і держава, не мають постійного бюджету – всі роботи проводяться в борг.

Витрачання коштів на добу, а спецтехніка декілька днів працювала у цілодобовому режимі, становить майже 25 тис.грн. – рівно стільки складає резервний фонд міського бюджету на І квартал 2010 р.

У зв’язку з тим, що місто живе за тимчасовим кошторисом, збільшення резервного фонду було неможливим.

«Всі перелічені мною роботи – лише тактична частина вирішення проблеми з підтопленням», - каже міський голова. «Ми ж розглядаємо план дій на перспективу.

Зараз визначаємо кілька стратегічних напрямків, за якими діятимемо, задля запобігання або зменшення впливу підтоплень у березні та у подальшому».

Одним з таких напрямків міський голова вбачає будівництво гідротехнічних споруджень і спеціальних дренажів.

Опрацьовуються відповідними виконавчими органами міської ради спільно з районними у м.Херсоні радами заходи щодо тимчасового відселення мешканців з районів підтоплень у разі активного збільшення рівня води у березні.

«Райони вже отримали відповідні завдання і складають перелік вулиць та будинків, яким підтоплення може загрожувати більш за все.

Паралельно визначаємо і місця тимчасового розміщення людей – готелі, гуртожитки тощо», - повідомив міський голова.

«У сьогоднішніх жорстких умовах часу на очікування ми не маємо. Тому і прийняття рішень, і здійснення робіт проводиться в оперативному порядку», - каже він.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 25 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1048  

Комментарий написал(a) Евгений_. Опубликованно: 25 февраля 2010 08:14 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А где он на Покрышева 49 нашёл подтопление? или называя любую попавшуюся лужу подтоплением выгодно дабы отмыть денег побольше?
Лучше бы не памятники открывали а помогали тем кто реально пострадал от половодья...

Комментарий написал(a) Тётечка. Опубликованно: 25 февраля 2010 08:40 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 83
ICQ: --
Так на лужу и списать можно многоооо... fellowДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос