Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Міська рада планує змінити назви лікарень міста
Одним з найголовніших у проекті порядку денного міський голова назвав питання про зміну назв комунальних багатопрофільних лікарень міста Херсона та затвердження їх Статутів в новій редакції.

Мова йде про оптимізацію системи надання херсонцям медичної допомоги.

Фактично, таким чином змінюється організаційний принцип роботи Суворовської, Дніпровської та Комсомольської районних у Херсоні лікарень.

«З відповідною ініціативою до мене звернулися головні лікарі цих лікарень, враховуючи досвід Запоріжжя, Одеси, Житомира, Винниці та інших міст, де така практика вже застосована», - пояснив В.Сальдо.

Районні лікарні перейменовуються у комунальні багатопрофільні лікарні міста: комунальний заклад «Херсонська міська клінічна лікарня ім.А.О.Тропіних; комунальний заклад «Херсонська міська клінічна лікарня»; комунальний заклад «Херсонська міська клінічна лікарня ім.О.С.Лучанського».

Вони прийматимуть відвідувачів не за районним принципом, який збережеться лише при наданні первинної медичної допомоги (коли у разі, наприклад, застуди викликатиметься лікар додому, хворий лікується амбулаторно та отримує лікарняний у лікарні за місцем проживання).

В Херсоні застосовується єдиний медичний простір і відкидається привязка до місця проживання при отриманні спеціальної медичної допомоги (у разі лікування різних хвороб).

Підстави для цього в місті є вже сьогодні:

всі лікарні мають статус клінічних, тобто на своїй базі можуть готувати інтернів клінічної діяльності. Раніше така підготовка здійснювалася лише на базі обласної клінічної лікарні.

лікарні міста надають допомогу всім мешканцям Херсона, адже кожна з них спеціалізується на лікуванні певного виду хвороб, наприклад:

Лікарня Суворовського району - відділення отоларінгології, проктологічне відділення, відділення гострого інсульту, судинної хірургії.

Лікарня Комсомольського району - відділення ендокринології, офтальмології, травматологічне.

Лікарня Дніпровського району спеціалізується на лікуванні гострого інфаркту Міокарда, урологічних хвороб, ревматології, має відділення гострої хірургії.

Застосування цього нового підходу буде удобним і для хворих, котрі незалежно від місця проживання зможуть отримувати спеціальну медичну допомогу, і для самих лікарень.

Оскільки відхід від адміністративного віднесення до районів розпочався ще з ліквідації районних фінансових відділів, через які фінансувалися лікарні.

Тепер райфінвідділів немає. Фінансування здійснюється з міського бюджету через фінансове управління міської ради.

Крім того, комунальні багатопрофільні лікарні міста матимуть змогу як суб’єкти господарювання більш активно укладати договори, залучаючи інших спеціалістів, та готувати лікарів для подальшої практичної діяльності.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 25 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1440  

Комментарий написал(a) Тётечка. Опубликованно: 25 февраля 2010 08:36 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 83
ICQ: --
Ага...наипервейшая задача. angry сколько раз уже переименовывали!!!
Некуда деньги девать? Отдали бы лучше на питание больным.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер