Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Центр допомоги учасникам АТО при ОДА заохочує учасників АТО до санаторно-курортного лікування
Центр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації провів додаткову зустріч з учасниками АТО в с. Гладківка (Голопристанський район). У зустрічі взяли участь учасники АТО – жителі цього населеного пункту та навколишніх сіл.

Як повідомляє координатор Центру Наталія Возаловська, приводом до проведення додаткової зустрічі стало те, що в районі більше 100 учасників АТО відмовились від санаторно-курортного лікування. Саме заохотити бійців пролікуватися в санаторіях України і було головною метою проведення зустрічі.

Наталія Возаловська зазначає, що військові не використовують свої право на безкоштовне санаторно-курортне лікування, мало хто самостійно звертається з цим до служб соціального захисту, а ті, в свою чергу, працюють лише з тими, хто сам звернувся за путівкою. Вона також закликала учасників АТО використати своє право на санаторно-курортне лікування, особливо тим, хто наразі не працює.

Також Наталія Возаловська розповіла, як отримати путівку в санаторій.

За її словами, 14 санаторних закладів по Україні готові приймати учасників АТО на лікування. Для цього учаснику АТО слід звернутися в службу соціального захисту, потім пройти медичну комісію. Важливо, що це можуть зробити не лише ті, хто має посвідчення учасника бойових дій, але й ті, у кого є довідка про участь в АТО. Також, Наталія Возаловська наголосила, що деякі санаторії готові приймати учасника АТО з сім’єю – дружиною чи навіть дітьми.

У цьому випадку лише скорочується термін перебування родини в закладі. Отримати путівку на безкоштовне санаторно-курортне лікування можна щорічно, і в залежності від стану здоров’я терміном до 70 днів. Окрім фізичного лікування також надається психологічна допомога.
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 января 2016   ::  Посмотрели: 2522  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн