Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Іванівська РДА. Бюджетом 2015 року на харчування учнів загальноосвітніх закладів району передбачено 450 000 грн. Відсутня інформація про закупівлю червоного м’яса та печінки
ГО «Асоціація блоггерів «Новамедіа» отримала другу відповідь на запит стосовно вартості та якості харчування дітей у школах районів Херсонської області.

Перша була від керівництва Голопристанської РДА. Отже, Іванівський район. Що привернуло увагу? Відсутність манки??? та знову червоного м’яса та печінки, а також риби. Сосиски, ковбаса варена, філе куряче.

Постачальником продуктів харчування є Нижньосірогозька райспоживспілка. Бюджетом 2015 року на харчування учнів загальноосвітніх закладів району передбачено 450 000 грн.

Акти виконаних робіт не надали. Пряма мова: «Послуги з організації харчування сторонніми організаціями не надаються, тому актів про виконані роботи немає». Відповідні запити були відправлені в усі райони нашої області. Відповідь:

Іванівська РДА. Бюджетом 2015 року на харчування учнів загальноосвітніх закладів району передбачено 450 000 грн. Відсутня інформація про закупівлю червоного м’яса та печінки
Іванівська РДА. Бюджетом 2015 року на харчування учнів загальноосвітніх закладів району передбачено 450 000 грн. Відсутня інформація про закупівлю червоного м’яса та печінки

Не нравится: 1, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 декабря 2015   ::  Посмотрели: 941  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП