Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Великолепетиському районі діє центр допомоги учасникам антитерористичної операції
Для вирішення нагальних питань соціального захисту бійців, які перебувають у зоні проведення АТО, демобілізованих, членів їхніх сімей та сімей загиблих воїнів-земляків у кінці жовтня 2015 року розпорядженням голови Великолепетиської районної державної адміністрації створено центр допомоги учасникам антитерористичної операції при Великолепетиській районній державній адміністрації.

З метою координації діяльності між членами центру та налагодження взаємодії із обласним центром допомоги учасникам АТО 12 листопада 2015 року в районі відбулася зустріч представників обласного та районного центрів, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Авраменко.

У зустрічі взяли участь радник голови обласної державної адміністрації з питань взаємодії з громадськими організаціями, координатор центру Наталя Возаловська, керівник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Херсонській області Юрій Любченко, настоятель храму св. Олександри протоієрей, психолог, засновник фонду «Джерело життя» Андрій Калита та демобілізовані.

«Головна наша мета – об’єднати зусилля органів влади, громадських організацій для вирішення проблем учасників АТО. Тому до роботи залучено представників освіти, охорони здоров’я, зайнятості, соціального захисту, спеціалісти у сфері архітектури, земельних відносин», - наголосила на початку зустрічі радник голови обласної державної адміністрації з питань взаємодії з громадськими організаціями, координатор центру Наталя Возаловська. З питань реабілітації та психологічної допомоги демобілізованим консультації присутнім надали Юрій Любченко та Андрій Калита.

Начальник управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Олексій Коновалов поінформував присутніх про те, що відповідно до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до осіб, які належать до учасників бойових дій, належать особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Таким чином, вказані особи мають право на пільги, передбачені для учасників бойових дій, а саме: житлово-комунальні та транспортні послуги, відведення земельних ділянок та медичне обслуговування. За словами Олексія Коновалова, нині на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації перебуває 32 демобілізованих учасника бойових дій.

Під час зустрічі серед присутніх розповсюдили тематичні інформаційні буклети, які містять всю необхідну інформацію та контактні дані координаторів обласного центру допомоги учасникам АТО.
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 ноября 2015   ::  Посмотрели: 2431  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП