Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні відбувся семінар керівників гуртків технічного моделювання
Зацікавленість до науково-технічної творчості проявляється у дітей ще у молодшому шкільному віці, тому актуальною є увага педагогів до проведення змагань з початкового технічного моделювання.

У міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся міський семінар-практикум для керівників гуртків початкового технічного моделювання на тему: «Ефективність підготовки та результативність вихованців гуртків у міських змаганнях молодших школярів з початкового технічного моделювання», у роботі якого взяли участь педагоги 47 навчальних закладів.

Аналіз результативності учасників змагань молодших школярів з початкового технічного моделювання, проведених у 2009 році, показав: 50% учасників всіх вікових груп (8, 9, 10 років) в ході практичних завдань виявляють належний і достатній рівень виконання технологічних операцій, графічного завдання (вищий бал отримали 70% учасників), тоді як з теоретичного заліку належний та достатній рівень підготовки виявили 30 % учасників.

На семінарі особливу увагу приділено особливостям програмних завдань, викладанні теоретичного матеріалу, критеріям оцінювання завдань, обумовлених Положеннями про проведення міських конкурсів.

Керівником гуртків авіа- та ракетомоделювання центру Сидоренко В.В. проведено майстер-клас «Виготовлення моделі ракетоплана», в ході якого продемонстровано прийоми виготовлення корпуса, обтікача, приклеювання подвійних крил ракетоплана.

Паперову літаючу кордову модель літака для виготовлення в ході майстер-класу запропонувала керівник гуртка початкового технічного моделювання центру Гонтар О.А. Учасники семінару під її керівництвом виготовили модель та здійснили запуски на нитяній корді.

Керівником гуртка початкового моделювання транспортної техніки Котрубенко І.В. проведено майстер-клас з виготовлення з цупкого паперу моделі робочої машини-трактора «Путіловець».

У ході майстер-класу педагогом запропоновано варіанти конструювання рами з рухомими колесами, надано рекомендації щодо конструювання рами з метою посилення її жорсткості та продемонстровано прийоми виклеювання кабіни з розгорток її частини.

Учасникам семінару надано набори дидактичних матеріалів – креслення-розгортки моделей для організації практичних робіт.

Проведення таких заходів сприятиме залученню дітей до науково – технічної творчості та втіленню у життя конструкторських ідей школярів.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2693  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода