Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Тетяна Непомняща: “Завдяки OSEF я маю можливість ділитися своїм досвідом з колегами”
Дирекція Освітнього Фонду Олександра Співаковського (OSEF) днями отримала листа від переможниці другого етапу конкурсу Фонду у номінації “Кращий педагогічний досвід”, учителя інформатики Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Тетяни Непомнящої.

Тетяна Непомняща: “Завдяки OSEF я маю можливість ділитися своїм досвідом з колегами”

Наводимо текст її листа повністю:

"Я вчитель і прагну зробити світ навчання своїх учнів цікавим. Тому розвиваюся разом з учнями, застосовуючи новітні технології навчання, а саме, технології дистанційного навчання. Я бачу, як позитивно впливають ці технології на мотивацію до навчання, а результатом цієї діяльності стає якісне навчання.

Дізнавшись про Фонд О.Співаковського «Освіта. Наука. Інновації», вирішила прийняти участь у конкурсі «Найкращий педагогічний досвід» з проектом «Дистанційне навчання». Отримавши грант, я зрозуміла, що мій досвід цікавий і потрібний нашому сучасному суспільству.

Завдяки OSEF тепер я маю можливість ділитися своїм досвідом з колегами інших шкіл міста. 29 жовтня в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради відбувся семінар на тему «Дистанційне навчання в загальноосвітній школі: потреба чи неминучість?».

Майстер-клас, який я проводила для вчителів початкових класів, викладачів математики, історії, біології, інформатики, англійської та української мов та інших предметів показав високу зацікавленість колег, їх прагнення опановувати нові технології навчання. Тому я з радістю допоможу їм опанувати технології дистанційного навчання.

Разом ми зможемо створити спільноту вчителів-інноваторів, і дистанційному навчанню в Херсоні - бути!!!"
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 октября 2015   ::  Посмотрели: 865  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП