Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ремонті роботи електроопор у Генічеському районі тривають
За інформацією голови Генічеської районної державної адміністрації Олександра Воробйова, триває ремонт пошкоджених у результаті підриву бетонних електроопор високовольтної лінії електропередач на території, де проходить акція блокування тимчасового окупованої АР Крим. Ремонті роботи здійснює ВАТ «Запоріжжяобленерго», адже ділянку, де стався вибух обслуговує саме це підприємство.

Як зазначив Олександр Воробйов, ремонті бригади працюють, а подача електроенергії здійснюється через інші лінії електропередач.

Також він додав, що наразі подача електроенергії до Криму зменшена згідно з умовами, які виставили учасники акції продовольчого блокування Криму.

Нагадаємо, що 20 жовтня, на території проведення акції продовольчого блокування Криму в Генічеському районі, поблизу адміністративного кордону з тимчасово окупованим півостровом, близько 9 години ранку стався вибух на 2-х бетонних електроопорах високовольтної лінії електропередач.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 октября 2015   ::  Посмотрели: 1390  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн