Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Вирішується питання закупки деревини для обігріву учасників акції з блокування Криму, - Олександр Воробйов
Акція продовольчого блокування Криму триває, незважаючи на похолодання.

Один з лідерів акції, представник кримськотатарського народу Лєнур Іслямов зазначив, що наразі учасники акції обігріваються опалювальними пічками на дровах (буржуйками). Закуплено теплі ковдри, матраци, у палатках встановлені ліжка.

За словами голови Генічеської райдержадміністрації Олександра Воробйова, зараз вирішується питання з забезпеченням активістів дровами.

«У активістів є пілети та запас дров, але цього не достатньо, - зазначив Олександр Воробйов. – Голова облдержадміністрації також підключився до вирішення питання. На сьогодні обговорюється можливість закупки деревини із західних областей України». Адже, як зазначив Олександр Воробйов, на Херсонщині діє заборона на вирубку лісу.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 октября 2015   ::  Посмотрели: 1480  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн