Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська міська рада знову просить заборонити мирне зібрання
29 жовтня 2015 року до Херсонського окружного адміністративного суду звернувся виконавчий комітет Херсонської міської ради з адміністративним позовом до Херсонської міської організації політичної партії «Союз Лівих Сил», Херсонської організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», в якому просить заборонити проведення мітингу.

Судом в цей же день розглянуто справу та відмовлено в задоволенні позову.

З незрозумілих причин мирні зібрання частіше всього викликають паніку в міській раді, і як показує практика, ця паніка є зовсім не обґрунтованою, а посилання щодо можливих заворушень чи насильства є уявними і ні чим не обґрунтованими.

Цього разу, 16.10.2015 року до виконавчого органу міської ради надійшло повідомлення від ХМО ПП «Союз Лівих Сил» про проведення 07.11.2015 цією політичною партією та організацією Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» мітингу на площі Героїв Сталінграду. Зазначено, що час проведення заходу з 10:00 год. до 12:00 год., приблизна кількість учасників дві тисячі людей і дотримання громадського порядку гарантується.

Звертаючись до суду з позовом про заборону такого мітингу, позивачем не надано жодних доказів того, що характер та цілі даного заходу не є мирними та може свідчити про наявність насильницьких чи злочинних намірів спрямованих на підрив національної безпеки чи громадського порядку.

При цьому, суд наголошує, що позивач завчасно повідомлений про проведення вказаного мирного заходу – 16.10.2015, що дає можливість органу місцевого самоврядування та правоохоронним органам виконати законодавчо покладений на них обов'язок згідно зі ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» шляхом забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення вказаних мирних зібрань громадян.

Суд вкотре, починаючи з 2010 року, звертає увагу органів місцевої влади, що громадяни мають конституційне право мирно проводити зібрання для вираження своєї позиції та поглядів, а органи влади зобов’язані створювати всі умови для цього, не ховатись від нагальних проблем сподіваючись на судову заборону.

В той же час, від організаторів мирних зібрань та їх учасників слід вимагати дотримання правил проведення таких заходів, особливо, що стосується правил громадського порядку та безпеки громадян.

Справа № 821/3416/15-а, рішення не набуло чинності.
Не нравится: 0, нравится: 17.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 октября 2015   ::  Посмотрели: 1321  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП