Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нам необхідно впроваджувати механізми медичного страхування, - Олена Урсуленко
Питання якості та доступності медицини, страхування, а також профілактики та діагностики захворювань на ранніх стадіях обговорили медики Херсонської міської клінічної лікарні ім. О.С. Лучанського з Оленою Урсуленко, відомим підприємцем, кандидатом на посаду Херсонського міського голови.

«Якісна медицина – основа здорової нації. Нам необхідно впроваджувати механізми медичного страхування. Воно є гарантією кваліфікованого обслуговування та матеріального забезпечення у разі захворювання. Особливо це важливо для малозабезпечених верств населення.

Розбудова мережі діагностичних центрів забезпечить зменшення випадків, коли пацієнт знаходиться на межі життя і смерті. Реалізація зазначених завдань на місцевому рівні залежить від фінансової платформи, а саме від розвитку підприємств та блокування корупційних схем, які роз’їдають бюджет», – наголосила Олена Урсуленко.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 октября 2015   ::  Посмотрели: 1899  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн