Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонец стал чемпионом Украины по боксу
Херсонский боксер Артем Соловьев стал чемпионом Украины по боксу среди спортсменов до 22 лет. Всего в рамках соревнований наш спортсмен провел пять боев, в каждом из которых победил единогласным решением судей.

Также нашу область на соревнованиях представляли Жермен Ншимиримана, Дмитрий Щербина и Андрей Петухов, которые в этот раз не заняли призовых мест.
Чемпионат Украины по боксу среди спортсменов до 22 лет проходил с 6 по 11 октября в городе Запорожье в рамках 39-го традиционного Международного турнира по боксу, посвященного освобождению г. Запорожья от фашистских захватчиков и памяти Героя Советского Союза Николая Яценко. Всего в нем приняло участие около 200 спортсменов из многих областей Украины.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 октября 2015   ::  Посмотрели: 701  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн