Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Фінансова Херсонщина (офіційна статистика)
Доходи. За оперативними даними, до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 96,7 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 76,9% до плану, затвердженого в тимчасовому розписі місцевих бюджетів на цей період.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 7,6 млн грн (8,5%).

Дотація. За цей період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 158,8 млн грн дотації вирівнювання, що становить 69,1% до плану, визначеного їм у тимчасовому розписі державного бюджету на січень - лютий 2010 року.

Короткотермінові позички. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків місцевими бюджетами області з початку року отримано 75 тис. грн короткотермінових позичок з єдиного казначейського рахунку. За аналогічний період минулого року їх отримано у сумі 11,6 млн грн.

Заробітна плата. Розпочата виплата авансу за лютий працівникам бюджетної сфери області у сумі 39,8 млн грн (0,3 місячного фонду).

Фінансування. У лютому поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 17,9 млн грн для проведення видатків по заробітній платі з нарахуваннями на неї, придбання медикаментів та продуктів харчування, оплати енергоносіїв та інших комунальних послуг, по стипендіях.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1337  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют