Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Украинские нардепы изучали опыт Швеции в вопросах энергоэффективности
Об этом написал нардеп Спиваковский на своей страничке в фейсбук:

Сьогодні, згідно нашої програми, ми з колегами провели зустріч у компанії Sweco. Ерік Северін – віце-Президент сектору енергетичних систем та Юлія Косулько (з України) – менеджер міжнародних енергетичних проектів, презентували нашій делегації діяльність компанії, відповіли в ході зустрічі на всі численні поставлені нами питання, надали консультації з приводу функціонування системи фінансування енергетичних проектів, в результаті ми разом прийшли до певних рішень щодо алгоритму того, що має бути зроблено в Україні. Тепер все по порядку.

Sweco є міжнародною консалтинговою інженерною компанією, яка надає високо- кваліфіковані консалтингові послуги. Надані послуги охоплюють весь спектр від техніко-економічного обґрунтування, аналізу та стратегічного планування до інжинірингу, проектування, нагляду, закупівель, управління проектом, а також реалізації проекту і планування системи обслуговування. З персоналом в 9000 осіб, Sweco стала найбільшою в Північній Європі у своєму сегменті послуг, а також провідної консалтингової проектною фірмою у Швеції. Sweco підтримує стратегію розширення, географічно організована в чотирьох областях, з офісами в близько 100 містах в Європі, і через представників і проектні бюро в десятках додаткових місць в інших частинах світу.

Бізнес райони: Sweco Швеція, Sweco Норвегія, Sweco Фінляндія та Sweco Центральна Європа. Робота Sweco - бути на крок попереду: інженери, архітектори та експерти-екологи займаються плануванням і проектуванням громад і міст майбутнього. Sweco здійснює десятки тисяч завдань щороку приблизно в 70 країнах по всьому світу.

Результатами роботи SWECO є стійке суспільство, здорове і більш чисте повітря, ефективні рішення у сфері транспорту, безпечна та екологічно чиста енергія, ідея розумних та інтегрованих міст. Комплексна експертиза Sweco в галузі енергетики охоплює всі етапи енергетичного ланцюжка - від виробництва до розподілу і споживання. Метою є, щоб допомогти клієнтам розвивати безпечне, економічне і екологічно стійке енергопостачання. Sweco є передвісником в пошуку інноваційних рішень, які обмежують використання викопних видів палива.

Зараз в Україні реалізовується 3 проекти за участі Sweco: у Львові (впровадження системи централізованого водопостачання), у Житомирі (енергоефективність у громадських будівлях), у Черкасах. Одним з основних питань для нас є механізм реалізації проектів та залучення фінансування. Механізм реалізації проектів включає наступні етапи:

1. Розробка та подача проекту;
2. Переговори для залучення фінансування (ЄБРР, НЕФКО, Sida);
3. Техніко-економічне обгрунтування (ТЕО): визначення пріоритетності, перевірка прозорості, чесної конкуренції);
4. Пілотні проекти;
5. Впровадження (закупівля матеріалів, виконання робіт).
Зараз необхідно вирішити наступні питання:
1. З одного боку, розробка енергетичної стратегії в рамках політики держави (розробити проект, залучити консалтинг, імплементовувати);
2. З іншого, одночасно надати, шляхом проведення конференцій, консультацій на містах, інформацію щодо механізму реалізації проектів за допомогою експертів.

У зв’язку з цим, було вирішено:


1. Макроціль - розпочати роботи для створення проекту політики енергоефективності України. В рамках проекту необхідно розробити системний підхід до роботи сектору енергоефективності в Україні, вивчити бар’єри, які стримують подальший розвиток енергоефективності, описати теперешній стан та бачення системи у довгостроковій перспективі, шляхи оптимізації, законодавчо визначення механізмів у бюджеті, визначення методів обрахування кінцевих результатів (ефективності, визначення рівня втрат), визначення економії з переходом до нових технологій. Структурування та розробика стратегії, за якої будуть функціонувати всі суб’єкти системи за загальноприйнятими правилами, призведе до заощадження коштів та відкритості системи.

2. Тактичні цілі - провести переговори з представниками Sida в Україні (з боку деп.групи міжпарламентських зв’язків) для формування обізнаності зацікавлених у реалізації відповідних проектів осіб; сформувати сітку контактів; надати можливість реалізації проектів місцевих рівнів ширшому колу зацікавлених людей. Пошук можливостей створення платформи для пошуку та обміну ідей.

Встановлені контакти у компанії Sweco – можливість отримання консультацій та досвіду від експерта, а також база до майбутньої співпраці з компанією в якості клієнтів. Крім цього, домовились з Посольством Ураїни у Королівстві Швеція співпрацювати (в рамках роботи депутатської групи з міжпарламентських зв’язків) у цьому напрямку для реалізації вищепоставлених задач.

 Украинские нардепы изучали опыт Швеции в вопросах  энергоэффективности
 Украинские нардепы изучали опыт Швеции в вопросах  энергоэффективности

Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 августа 2015   ::  Посмотрели: 1128  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП