Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+За результатами соціологічного опитування, Херсонська "Свобода" має 6,4% та впевнено проходить до органів місцевого самоврядування
З 20 по 25 серпня 2015 року в Херсоні проводилось соціологічне опитування, результати якого засвідчують, що Херсонська "Свобода" впевнено проходить до органів місцевого самоврядування, маючи 6,4% на старті виборчої компанії.

Соціологічне опитування проводилось студентами Херсонського державного університету факультету психології, історії та соціології. Респондентам ставили питання: "За кого ви проголосували б на місцевих виборах, якби вони відбулись цієї неділі?".

Під час дослідження було опитано 800 респондентів віком від 18 років.

Результати опитування: БПП – 20,8%; ВО "Батьківщина" – 19,3%; Радикальна Партія – 7,9%; Самопоміч – 7%; Опозиційний блок – 7%; Народний Фронт – 6,7%; ВО "Свобода" – 6,4%; "УДАР" – 5,1%.

Инші партії не долають 5% бар'єр. 15% не знають, за кого будуть голосувати, або не візьмуть учать у виборах.

"За результатами цього соціологічного опитування, ми бачимо підвищення рейтингу нашої політичної сили в порівнянні з виборами до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року, коли Всеукраїнське об'єднання "Свобода" в Херсоні підтримало 4,67% виборців. Тим самим підтверджується результат опитування, опубліковане на УНІАН, згідно з яким ВО "Свобода" на загальноукраїнському рівні перебуває на межі 7,4 % із тенденцією зростання результату.

Варто зазначити, що це соціологічне опитування зголосились провести незаангажовані студенти, щоб показати реальний стан справ перед початком виборчої кампанії, а не проплачені та завідомо заангажовані результати різних відомих та маловідомих соціологічних служб", – наголосив голова Херсонської міської організації ВО "Свобода" Євген Матковський.

Прес-служба Херсонської міської організації ВО "Свобода"

Не нравится: 1, нравится: 7.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 августа 2015   ::  Посмотрели: 1107  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн