Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині радикали допомогли Цюрупинській туберкулезній лікарні
На Херсонщині вже не перший раз Цюрупинська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка регулярно опікуєтся проблемами Цюрупинської дитячої туберкульозної лікарні.

Туберкульоз - це специфічне захворювання, яке вимагає якісного харчування і відповідного раціону. При цьому, на жаль, Херсонщина лідирує в антирейтингу по показнику захворюваності даною недугою. Час сьогодні не простий і навантаження на бюджети всіх рівнів із-за бойових дій на території України вносить свої корективи до звичного укладу життя.

Саме тому персонал лікарні особливо вдячний за те, що про них не забувають, і небайдужі люди регулярно надають спонсорську допомогу в міру своїх можливостей.

Тому представники районного осередку Радикальної Партії Олега Ляшка побували тут з черговим візитом і привезли дітям солодких кавунів. Не так давно вони ж допомогли із закупівлею необхідного в раціоні м'яса. Та і взагалі, систематично опікуються проблемами даного медичного закладу.

На Херсонщині радикали допомогли Цюрупинській туберкулезній лікарні
На Херсонщині радикали допомогли Цюрупинській туберкулезній лікарні

Прес - служба ХТО РПЛ
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 августа 2015   ::  Посмотрели: 1004  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП