Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Миколаенко надеется, что пророссийский кандидат от Батькивщины наберет 3%
После решения президиума партии ВО «Батькивщина» о увольнении В. Миколаенко с поста руководителя городской организации партии. Мэр города В. Миколаенко на вчерашней сессии горсовета заявил о приостановлении своего членства в партии ВО. Батькивщина. Позже он на своей Фейсбук страничке написал о причинах конфликта и причинах принятия им такого решения. Текст:

Миколаенко  надеется, что пророссийский кандидат от Батькивщины наберет 3%

Друзі, в мене для вас важливе повідомлення.

Я 11 років був членом Всеукраїнського Об'єднання Батьківщина, пройшов із цією партією крізь перемоги і складні часи, крізь ейфорію після помаранчевої революції та ганьбу коаліційних угод, я залишався в партії, коли її лідера ув'язнили за політичними мотивами.

Я пройшов крізь залякування, репресії, відверті погрози і навіть вбивства наших однодумців під час правління режиму Януковича. Я був членом Всеукраїнського Об'єднання Батьківщина під час подій зими 2013-2014 років, я був у самому пеклі палаючих шин 18 лютого, коли українців почали вбивати масово за їх погляди, за їх позицію, я був зі своєю рідною партією весь цей по–жахливому неповторний час.

Більшість моїх друзів – це партійці. Під прапорами Батьківщини я став мером нашого міста і я чи не єдиний міський голова, котрий намагався відверто популістські гасла про зниження комунальних тарифів та реформу житлово–комунального господарства не просто повторювати слідом за київськими небожителями політикуму, а сумлінно ці гасла втілювати в життя з максимальною віддачею.

– Ми єдине місто в Україні, де збережено безкоштовне перевезення пенсіонерів річковим транспортом, навіть після того, як Кабінет міністрів припинив фінансування галузі.

– В Херсоні збережено безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян в тролейбусах, при цьому електротранспорт вдається розвивати, залучаючи додаткові машини.

– Херсонський водоканал зміг знизити втрати води з 42% до 24%. В той час як середній показник в Україні в два рази нижчий – майже 50% втрат через застарілі мережі.

– А 10 березня поточного року вперше з 1979-го року 100% мешканців нашого міста отримують цілодобове постачання.

– Ми зберегли квартплату на рівні 2008 року.

– Комунальне підприємство “Херсонтеплоенерго” постачатиме тепло по 14 грн. за м3, в той час як державна ТЕЦ збирається це робити на 8 гривень дорожче – за 22 грн. за м3.

На минулих виборах мене підтримала максимальна для Херсона кількість виборців. Це був рекорд і за відсотками, і за кількістю голосів. І виборці бачать реальні справи, виборці бачать, що місто прибране, чисте, привітне, місто українське, місто розвивається і знає, чого хоче. Виборці бачать, що я не перестав бути одним з них, мешканцем мікрорайону ХБК та постійним пасажиром 8–ої та 35-ї маршрутки.

Але цього не бачать в моїй рідній партії. Я просто втомився воювати та доводити всередині Батьківщини, що загравання з російськими грошима – це шлях в нікуди, це політичне самогубство та просто, по–людськи, відверто, це ганьба перед виборцями. Саме тому я прийняв рішення до кінця виборчого процесу призупинити своє членство у партії і не висуватися від її колективу.

Якщо не можеш перемогти – ігноруй. Я не можу перемогти волю нашого київського керівництва, тому під час виборів я просто буду ігнорувати цю організацію. А в листопаді, коли херсонці скажуть своє остаточне слово і проросійський кандидат від Батьківщини набере свої 3%, займе шосте, сьоме, восьме місце і з ганьбою назавжди зникне з нашого міста, коли моїх однопартійців нарешті осяє, що так далі не можна – я готовий буду з ними знову поговорити про свій партквиток, бо я знаю, що у Всеукраїнському Об'єднанні Батьківщина залишається купа не просто гарних, а найкращих людей, але зараз вони просто ще не розібралися в ситуації. Ну нічого, час все лікує.

Дякую за увагу. Слава Україні.

В свою очередь, на вчерашней пресс-конференции руководитель областной организации ВО «Батькивщина» Юрий Одарченко сообщил, что причиной увольнения В. Миколаенко с должности руководителя городской организации партии послужило полное игнорирование и не выполнении программных положений партии, решений бюро партии со стороны В. Миколаенко. А это:

Не проведена люстрация (все регионалы на своих должностях);

Уменьшение тарифов…

Кроме этого по словам Одарченко, Миколаенко готовил для себя «запасной вариант» в виде партии «Блок Владимира Миколаенко».

Вопрос выдвижения Миколаенко в мэры от Батькивщины рассматриваться не будет. Он создал, свой политический проект, пусть от него и выдвигается....
Кроме этого Одарченко заявил, что скоро фамилия кандидата от БЮТ на выборах мэра будет названа. "Сейчас рассматривается несколько кандидатур",- отметил Одарченко.
Не нравится: 3, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 августа 2015   ::  Посмотрели: 1354  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП