Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Андрій Путілов звернувся до УСБУ та УМВС: відреагувати на можливість фінансових махінацій з боку псевдоблагодійників
Голова облдержадміністрації Андрій Путілов звернувся до правоохоронних органів з проханням розібратися та вжити заходів за можливим фактом фінансових махінацій з боку осіб, які просять грошей начебто на благодійність під виглядом допомоги дітям-сиротам та звертаються від імені голови облдержадміністрації.

Так, до директора ТОВ «Світанок» Сергія Максименка звернулась директор благодійного фонду «Країна єдина» Пашкіна Л. М. з проханням надати фінансову допомогу для потреб евакуйованих до Херсонської області із Горлівського дитячого будинку (Донецька область) 68 дітей-сиріт.

За словами Сергія Максименка, представники фонду телефонували йому декілька разів і просили перерахувати гроші на банківську картку, усно йшла мова про суму у 20 тис грн.

Як пояснив Сергій Максименко, йому розповіли, що фонд вже має декількох «спонсорів», тому просить надати часткову допомогу від потрібної їм суми грошей. Директор ТОВ «Світанок» погодився допомогти, проте він попросив надати офіційного листа з банківськими реквізитами.

Так, 27 серпня Сергій Максименко отримав листа, де фігурують такі суми, як 2300 грн. на одну дитину і загальна потреба – 156400 грн. При цьому усно представники фонду посилались на підтримку голови облдержадміністрації. Тому Сергій Максименко звернувся до Андрія Путілова і з’ясувалось, що такий благодійний фонд в Херсонській області не зареєстрований.

У зв’язку з цим головою облдержадміністрації було зроблено запит до служби у справах дітей та управлінні освіти і науки облдержадміністрації, на який була надана відповідь, що протягом 2014/15 рр. діти-сироти з Горлівського та інших дитячих будинків Донецької області до Херсонської області не направлялись та не перебувають в інтернатних закладах обласного підпорядкування.

Враховуючи той факт, що на Херсонщині не перебувають зазначені у листі, який надійшов від імені фонду, діти-сироти, а також те, що в усній розмові представники благодійного фонду «Країна єдина» повідомляли, що начебто діють за підтримки Андрія Путілова, головою облдержадміністрації було направлено звернення до управління Служби Безпеки України в Херсонській області та управління МВС України в Херсонській області з проханням розглянути порушене питання та вжити заходів.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 августа 2015   ::  Посмотрели: 953  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП