Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні відкриють Стелу Пам’ятіГероїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули в АТО
9 липня, відбулася зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Валентини Січової, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації з лідерами політичних партій, громадських організацій, волонтерських рухів щодо відзначення 24-ї річниці Незалежності України.

Так, учасники зустрічі обговорили проект плану обласних заходів з нагоди державного свята, внесли до нього доповнення та пропозиції.

У своєму виступі Валентина Січова підкреслила особливе значення діяльності інститутів громадянського суспільства в розбудові сучасної України, закликала присутніх долучитися до процесу державотворення.

У ході обговорення заходів з нагоди відзначення 24-ї річниці Незалежності України громадськістю підтримано ініціативу облдержадміністрації відкрити у Міському парку (вулиця Перекопська) Стелу Пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів Херсонщини, які загинули в зоні АТО.

На ім’я Херсонського міського голови було направлено вже три листи з проханням розглянути можливість створення Алеї пам’яті героїв України у місті Херсоні на території Міського парку зі сторони вулиці Перекопської.

«На перший лист, який було направлено ще в лютому місяці, ми отримали відповідь, що зазначене місце зайняте та пропозицію створити Алею у Таврійському мікрорайоні. Розуміючи наскільки важливим для всіх нас є питання облаштування Алеї пам’яті Героїв України саме в центрі міста, прохання ще раз оцінити всі можливості ми виклали в повторному другому листі, а потім ще й в третьому. Вже більш ніж півтора роки пройшло з початку трагічних для всієї Украйни подій. Офіційний, достойно облаштований меморіал пам’яті – це не просто побажання, це необхідність, яку потребує суспільство та громада, тому пропонуючи місце ми враховували саме думку громадськості», - наголосила начальник управління культури області Світлана Думинська.
Не нравится: 11, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 июля 2015   ::  Посмотрели: 890  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн