Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Може час вже і Херсону прийняти виклик?
16 – 17 червня у місті Вінниця в рамках Європейського Тижня сталої енергетики 2015 відбулась IX щорічна міжнародна конференція Асоціації «Енергоефективні міста України». Темою конференції було обрано - «З Угодою Мерів до енергонезалежності: Виклик прийнято!». На заході зібралися гості с усіх куточків України та Європи, а це - понад сто п’ятдесят учасників, серед яких були представники ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія».

Програма першого дня була дуже насиченою, модератором конференції був виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України» - Андрій Кирчів. З вступним словом виступили Сергій Моргун, секретар міської ради (в.о. міського голови м. Вінниця), Сергій Ладний, керівник сектору муніципальної інфраструктури, енергоефективності та NIF Делегації ЄС в Україні, Сергій Савчук, голова Державного Агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Також до привітання та з побажаннями плідної роботи приєдналися представники міжнародних фінансових організацій та проектів, зокрема, директор проекту GIZ «Енергоефективність в громадах» Крістіана Хаґенедер та менеджер зі сталого енергетичного розвитку проекту USAID Олександр Ніколаєнко.

Слухачами та гостями конференції були представники органів центральної виконавчої влади, громадських організацій, практикуючі експерти та консультанти з питань Угоди Мерів.

Крім цікавих виступів доповідачів, у перший день були три урочисті події, а саме вручення сертифікатів Територіальних Координаторів Угоди Мерів в Україні, нагородження місто Вінниця «Європейською енергетичною відзнакою» та вручення сертифікатів містам–учасникам проекту «Модель розбудови потенціалу України та Грузії для їхньої участі в Угоді Мерів – взірцеве рішення для Східного Партнерства та країн Центральної Азії».

Після смачного обіду було три пленарних засідання:

- Дерегуляційні ініціативи з огляду на енергоефективність. Модератор: Володимир Гаразд, міський голова м. Долина, президент Асоціації «Енергоефективні міста України»;

- Підтримка Угоди Мерів в Україні. Модератор: Святослав Павлюк, ключовий експерт «Угода Мерів - Схід»;

- Від плану – до дії : фінанси для Угоди Мерів. Модератор: Святослав Павлюк, ключовий експерт «Угода Мерів - Схід».

На другому пленарному засіданні слова Гжегожа Гайда: «Держава не повинна платити за наші приватні оселі. Якщо Ви не хочете платити – винаймайте квартири, будинки у держави», досі лунають у голові. Адже він має рацію, чому держава повинна платити за приватну власність, які ж тоді з нас господарі?

Про третє засідання хочеться сказати окремі слова. По-перше, яка ж тепер конференція без «тріо енергоефективних банків». По-друге, як сказав Анатолій Копець: «На мою думку, вони лише витратили наш час», і я з ним цілком згодна – суцільна реклама.

Майже всіх присутніх цікавило одне питання «Чому вже протягом восьми місяців не надходить 20%-ва компенсація за котли, що заміщають природний газ?». Та нічого конкретного нам не відповіли – питання розглядається, а населення продовжує сплачувати великі відсотки по кредиту. Хочеться сказати, що нас знову «надурили». Українці хочуть змінюватись, вони це вже показали, але деякі діячі продовжують «встромляти палиці в колеса».

Наприкінці робочого дня слухачів чекав урочистий прийом у міського голови м. Вінниця, після якого, спеціально для учасників, було організовано екскурсію на комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго», де вони ознайомилися з роботою нещодавно модернізованої котельні. А на завершення важкого дня – екскурсія до фонтану, де всіх чекало неймовірне шоу.

Олександра Наумова, енергоменеджер ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія»
Не нравится: 1, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2015   ::  Посмотрели: 1239  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП