Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонській області до земельних торгів підготують 12 ділянок, розташованих на морському узбережжі та на березі озера Устричного
У рамках реалізації концепції розвитку азово-чорноморського морського узбережжя Херсонської області Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області оперативно опрацьовано матеріали щодо відбору земельних ділянок, які можливо виставити на земельні торги. 12 вибраних ділянок на території Скадовського та Голопристанського районів презентував в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран на засіданні колегії облдержадміністрації 23 червня.

Організатором проведення земельних торгів виступатимуть обласна державна адміністрація (9 ділянок) та Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області (3 ділянки). Конкурсною комісією з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах облдержадміністрації заплановано відбір виконавця торгів на 16 липня 2015 року. Головним управлінням Держгеокадастру – на 28 липня. Відповідні оголошення розміщені на веб-сайті Держгеокадастру. Саме ж проведення аукціону заплановане на 2 жовтня 2015 року.

За словами в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру Херсонської області Ігоря Шапрана, ці ділянки розташовані поруч з привабливими з точки зору рекреаційних, культурно-оздоровчих, спортивно-оздоровчих цілей водними об’єктами (морське узбережжя, та озеро Устричне, Круглозерської сільської ради Голопристанського району) являють собою принадні для інвесторів об’єкти. Кошти отримані за результатом проведення аукціонів можуть бути спрямовані на покращення інфраструктури регіону.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2015   ::  Посмотрели: 1024  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн