Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Геническая народная республика под боком у СБУ, прокуратуры и милиции
На Херсонщині в Генічеському районі вже існує "Народна Республіка" по - херсонськи"?

Для мешканців Херсонщини мабуть буде новиною, що в прикордонній з агресором області, та й ще в прикородонному з агресором Генічеському районі, існує таке собі Незалежне від України Чергнігівське сударство.

Живуть там люди, які не визнають законів України, не платять подакти, та вже відверто пред`являють свої сепаратистські документи представникам Державної влади.

Саме такий випадок трапився, коли співробітники ДАІ випадково зупинили в Генічеському районі транспортний засіб, і були шоковані від побаченого. На прохання показати водійські права, їм було пред`явлено ось цей пакет документів, які викладені на фото.

Провівши журналістське розслідування, редакції стало відомо, що в Генічеську люди знають про цю організацію, та називають її членів відвертими сектантами.

Їх не чіпає міліція, не чіпає податкова, та усі інші обходять стороною. Все б було не так погано, якщо би на сьогоднішній день члени цього угрупування не налічували кілька сотень осіб.

А зухвале пред`явлення незаконних документів працівникам ДАІ каже про те, що сектанти активізувались.

Вони під тиском змусили співробітників ДАІ віддати документи назад, погрожуючи їм розправою. З десяток машин оточили двох інспекторів, які зрозуміло що були вимушені віддати документи назад.

Не можливо повірити в те, що влада та СБУ не знають про цю ситуацію, яка вде переростає в конкретну проблему в прикордоному з окупантами районі. Чи може хтось чекає той момент, коли у цих кілька сотень лопати трансформуються в кулемети "Утьос", а трактори в "БТР"и?

Поки на сході іде війна, в Херсонській області вже закладена часова бомба у вигляді чергової "Народної Республіки". Кому потрібна дестабілізація в Херсонському регіоні?

Невже влада чекає поки народ самотужки візьметься вичищати сепаратистів на своїй поки що мирній Херсонськй землі!?


Геническая народная республика под боком у СБУ, прокуратуры и милиции
Геническая народная республика под боком у СБУ, прокуратуры и милиции
Геническая народная республика под боком у СБУ, прокуратуры и милиции
Геническая народная республика под боком у СБУ, прокуратуры и милиции
Геническая народная республика под боком у СБУ, прокуратуры и милиции

Джерело
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2015   ::  Посмотрели: 1576  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП